SEXSOUHLAS
26.12.2017
Kategorie: Společnost

Švédové budou mít politicky korektní dáreček na rok 2018: Sex jen v případě že že dostanete výslovný souhlas

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Poté co se z Me too stala tragikomedie, švédská vláda to rozťala po šalamounsku. Sex jen v případě že že dostanete výslovný souhlas. Jak se bude dokazovat se zatím neříká. Třeba budete muset mít svědky – hospoda – a přede všema zakřičíte – tady mi Máňa řekla že prej jo. Pokud se na vás Máňa dožere a za rok dva zažaluje, tak chci vidět jak hledáte svědky. Leda si to nahrávat na mobil a šup na icloud, co kdyby si to Máňa po všem rozmyslela.

Nevím na co takový zákon, pokud to nebude potvrzeno od notáře, tak je to slovo proti slovu. Mají Švejdové ale štěstí, už se prodávaji robotky na sex, vždy ochotné, žádné – teď to nejde, mám krámy – a nezažalujou. Ti co si je nemohou dovolit budou muset počkat až bude šaría platit plošně, to pak nebude muset být souhlas vůbec žádný.

A aby to bylo spravedlivé, tak se prý bude trestat prostituce ze zahraničí. Pokud vím už to trestné je, zrovna jako znásilnění. Ale co, zakáže se to jako se zakázaly drogy a bude pokoj. Co jsou drogy zakázané, nikdo to nebere.

Takže další hovadina levičácké pakáže. V USA se začalo blbnout s Me too, setsakra se rozšoupli, ne že by mi hollywoodských ikon bylo líto, je to neomarxistická pakáž, a to co chystali na své protivníky se jim vymklo z rukou, už mají na kontě pár sebevražd, ale ať se mezi sebou sežerou. Bohužel už to začíná houstnout, dostalo se to i do politiky, a brzo se bude chtít napodobovat progresívní Švédsko i jinde.

Jestli se to dostane do Německa, které nejen udává v EU tón, ale jsou tam velmi důslední a cimprlich, tak snad bude muset před sexem být pokaždé okolkovaná smlouva. A pak žně pro advokáty když se bude tvrdit že podpis je falešný. Nebo že to bylo podepsáno pod nátlakem, jako že když mi dáš tak já umeju nádobí, a vy se pak na nádobí vykašlete.

EU se dostává do etapy srandiček které by si ani Hašek nevymyslel. Zatímco se Evropa bude plnit muslimským kanonfutrem z Afriky a Blízkého východu, tak se bude vymýšlet jedna kravina za druhou, jako kontrola křivých okurek, toto je ale kokotina kterou by nenapsal ani sebevynalézavější scénárista nejpitomějších komedií. Dělávala se sranda o viktoriánské době kdy se údajně zahalovaly i nohy od piana, ale na tohle neměli. Toto je prostě degenerace Evropy.

 

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.