koranlibasvedka0-850x550
26.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Švédka líbá korán – bezprecedentní ukázka vymývání mozků multikulturní propagandou

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Ve Švédsku došlo na počest francouzského protiislámského aktivisty a učitele Samuela Patyho, jehož zavraždil muslimský fanatik, k pálení koránu. Toho se účastnilo jen několik odvážných Švédů, protože mnozí z těch, kdo s islamizací vlastní země nesouhlasí, se jednoduše účasti na podobných akcích bojí. Na akci však tentokrát dorazila také švédská zastánkyně islámu a zřejmě i islamizace země a zavedení práva šaría. Pravděpodobně je jedna z mnoha Švédek, které si našly za partnera jednoho ze statisíců přivandrovalých mohamedánů.

V pátek se ve Stockholmu konal vzpomínkový obřad na počest učitele Samuela Patyho. Obřad, při němž hořel korán, se konal před budovou parlamentu. Když však pořadatel tuto knihu, plnou nenávisti zapálil, zasáhli dva policisté, kteří se pokusili knihu vzít pod záminkou, že chtějí udržet pořádek na náměstí. Organizátor byl informován o tom, že je podezřelý z podněcování k rasové nenávisti, ale nakonec se mu podařilo knihu spálit.

Policie se také setkala se slovními protesty lidí, kteří se shromáždili na místě na podporu svobody projevu a uvedli, že se odmítají se nechat připravit o právo vyjádřit své názory a spálit vlastní knihu. Policisté byli požádáni, aby se identifikovali, což udělali, a pak začali mluvit o trestném činu nenávistných projevů.

Policisté na místě byli dotázáni, z jakého trestného činu byl organizátor obviněn a proč, ale policisté to odmítli blíže rozvést. Organizátor předložil rozhodnutí státního zastupitelství o tom, že dřívější vyšetřování nenávistných projevů za “znesvěcení Koránu” bylo odloženo. Policisté ustoupili několik kroků a dovolili, aby pálení knihy pokračovalo.

Video z akce také ukazuje blondýnu, tedy typickou Švédku, která vytáhla během akce vlastní korán a začala jej líbat.  Na to, jak korán líbá, se můžete podívat na videu zde. Video je ovšem pouze ve švédštině, blondýna se objeví zhruba v 5. minutě.

Švédka pak na videu říká: “Tohle je Korán. To je to, co se má dělat s Koránem”. Poté knihu políbí, přičemž účastníci akce projevují své znechucení.

“Obvykle si utírám zadek s tou zasranou knížkou,” říká jeden muž.

Nicméně, žena pokračuje: “Jsem muslim. Nenosím závoj, protože mě islám neutlačuje. Dívám se na to, co vy idioti děláte. Pálíte boží slovo.” Dále říká účastníkům pálení koránu: “Allahu akbar! Měli byste tu knihu také políbit a ne se rouhat proti islámu!”

Nicméně, ostatní s ní nesouhlasí a jeden z účastníků pietního obřadu prohlásí: “Musíme rozdrtit islám. Je to nejhorší ideologie na světě. Fuj!”

Tolik k akci, konané na počest francouzského učitele a narušené nejen policisty, ale také multikulturně “uvědomělou” Švédkou. Předpokládám, že jde o jeden z mnoha případů, kdy si místní žena našla za partnera muslima a dobrovolně konvertovala.

To zcela koresponduje s nedávným zjištěním, že v Německu a Francii konvertuje každou hodinu jeden z původních obyvatel k islámu, což dává v součtu nějakých 24 nových muslimů z řad původních Němců či Francouzů denně. Ve Švédsku to zřejmě bude podobné, přičemž k těmto konvertitům patří převážně právě partnerky přivandrovalých muslimů. 

 

VOXCHCI-ZDE

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 531 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)