PAPEZNOHY
3.6.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Svatý otče, co se stane za pět let až imigrantů bude víc než nás! Kam nás odvezeš?

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Miliony Afričanů do Itálie, zaplatí to “Taloši”. Se vším všudy. Ať si je konečně ubytuje své milované Senegalce třeba v Sixtínské kapli, a nám dá pokoj. Ještě nikdy vydavatel významných italských novin Il LiberoQuotidiano Vittorio Feltri nebyl tak tvrdý k papeži a jeho proislámsko-imigrantské demagogii. Feltri dennodenně komentuje v novinách italskou politiku a málokdo v Evropě to umí napsat lépe než on:

.
Otevřeme naše požehnané nebo prokleté přístavy, poslouchejme rozkazy papeže a levičáků. Sílu afričtí kamarádi, přijďte do Itálie ve velkém a nastane konec s touto Salviniho historií odpírání a vyhošťování imigrantů. Všichni sem, krásní a brutální. Zakrátko budeme mít pět, šest milionů Afričanů. Papež: “hostit je imperativ a svaté slovo”. Že nenajdeme ubytování pro masy přistěhovalců, kteří napadnou poloostrov Italiků? Katolická a pidinská (PD – levicová bývalá vládnoucí partaj) velkorysost a miliony nových imigrantů na ulicích, v záhonech u domů, okupují nádraží. Už pomočí i ten zbytek chodníků a stromů.

Kde budou jíst a co vůbec? Budou se živit listy stromů, odpadem z popelnic nebo skládek? Nejšťastnější z nich budou sbírat rajčata za dvě eura na hodinu. Koho ve Vatikánu nebo v Bruselu to zajímá? Hlavní je neodmítat přístup do naší země komu se zamane. Vivat černí, jsou obohacením národa, který už neplodí děti a potřebuje nově příchozí, kteří si mohou škrabat žaludek nebo sloužit za pár šupů jakýmsi pánům.

To chceme? Otevřeme přístavy a též brány do Vatikánu, které jsou pořád zavřené až do té míry, když se chcete přiblížit papežské vládě, musíte mít doporučení biskupa, jinak se tam s vámi nikdo nebaví. Jasné. Kdo káže dobro, obvykle se špatným kopuluje. Vstupte chudí celého světa, okupujte Itálii, periferie, lidové čtvrti, ale zůstaňte daleko od církevních dobrodinců a Svatého stolce, daleko od paláců bohatců, jejichž nájemníci jsou přece tak dobří a nechtějí si ušpinit vnitřek svých luxusních bytů. Imigranti jsou tak vítáni, pokud se zdržují daleko od rezidencí bohatců, kteří mají vše kromě trpělivosti.

Drahý Svatý otče, proměň krásnou Sixtínskou kapli v ubytovnu pro své milované Senegalce, pak budeš víc svatý a můžeš víc moralizovat. Ještě nám dlužíš vysvětlení, co se stane za pět let až imigrantů bude víc než nás! Kam nás odvezeš? Je snadné říkat „přijďte sem drazí černí“, je nutné je živit. To mají dělat Italové? Táhněte do klášterů, a proste Boha o odpuštění.

Autor: LC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 225 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.