babis2017
1.2.2017
Kategorie: Politika

Svatý Babiš a zkorumpovaná pakáž

Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Co si to vlastně ten novinářský dobytek dovoluje?! Podezřívat blahoslaveného Andreje z nějakých daňových machinací? Z krácení daní? Ze zatajování příjmů? Z nevysvětlitelných příjmů? Ze stovek miliónů, které nemohl mít poctivě vydělané a nějakým zázrakem měl? Toho Andreje, kterého nejvyšší metou je za poctivě odvedené daně stavět dětem nové školy a školky, dědečkům a babičkám přidávat na důchodech, hasičům nakupovat nové stříkačky a budovat moderní nemocnice? 

To přeci ta zkorumpovaná pakáž nemůže snad ani myslet vážně? Copak neposlouchají vývody pana ministra? Copak mu nerozumějí? Vždyť už v mládí rozvracel totalitní režim zevnitř KSČ a soudruhům důstojníkům StB při přátelských večeřích moudře radil, že to nedělají správně. Vždyť poctivě po revoluci vybudoval holding, kde kdejaká jeho firma prosperuje jako čápi po dotacích i když ji řídí jen děti. Vždyť dělá nepolitickou politiku, která ho jen obtěžuje a ještě kvůli ní nebude moci jako podnikatel čerpat erární miliardy na svůj skvělý byznys, který by prý bez nich prodělával. Přesto Andrej politiku neopustí, holding dá na hraní svým dětem nebo právníkům a stojí dál pevně jako … pindík, kterého ale neukáže. Proč se náš Andrej tedy tak trápí?

Je evidentní, že někteří lidé mu nerozumějí. Ne pro špatnou čechoslovenštinu, kterou v afektu mluví a nadává, ale pro myšlenkové pochody, které mu nařizují každý den vynášet protichůdné výplody, nelogické soudy, z prstu vycucaná čísla a kolovrátkové urážky všech “nechápajících” v dosahu. Sorry jako, co je komu do jeho příjmů? Co je komu do toho, že mu ročně zůstane v kapse 90 nezdaněných milionů?  Tak bude za těch deset let platnosti dluhopisů o pár školek, stříkaček nebo špitálů míň, no, prostě. Však on to svatý Babiš vyrazí z té babičky ve vesnickém krámku, která loni nepřiznala na daních pětistovku za snědené a nezaúčtované rohlíky. I kdyby na ni měl nasadit Kobru!

ANO, vážení přátelé, ta babička by totiž klidně taky, stejně jako Andrej, klidně mohla zapomenout, že má doma v šuplíku vydělanou miliardu kaček, která se jí v tom byznysu nějak vylíhla. To tedy ani omylem, soudruzi! Takto nikdo nebude panu ministrovi kurvit spravedlivé podnikatelské prostředí! To by měla ta zkorumpovaná novinářská pakáž hlídat! Pak bude líp!

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 851,60 Kč
Vybráno 31.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 46 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
83 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.