babis2017
1.2.2017
Kategorie: Politika

Svatý Babiš a zkorumpovaná pakáž

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Co si to vlastně ten novinářský dobytek dovoluje?! Podezřívat blahoslaveného Andreje z nějakých daňových machinací? Z krácení daní? Ze zatajování příjmů? Z nevysvětlitelných příjmů? Ze stovek miliónů, které nemohl mít poctivě vydělané a nějakým zázrakem měl? Toho Andreje, kterého nejvyšší metou je za poctivě odvedené daně stavět dětem nové školy a školky, dědečkům a babičkám přidávat na důchodech, hasičům nakupovat nové stříkačky a budovat moderní nemocnice? 

To přeci ta zkorumpovaná pakáž nemůže snad ani myslet vážně? Copak neposlouchají vývody pana ministra? Copak mu nerozumějí? Vždyť už v mládí rozvracel totalitní režim zevnitř KSČ a soudruhům důstojníkům StB při přátelských večeřích moudře radil, že to nedělají správně. Vždyť poctivě po revoluci vybudoval holding, kde kdejaká jeho firma prosperuje jako čápi po dotacích i když ji řídí jen děti. Vždyť dělá nepolitickou politiku, která ho jen obtěžuje a ještě kvůli ní nebude moci jako podnikatel čerpat erární miliardy na svůj skvělý byznys, který by prý bez nich prodělával. Přesto Andrej politiku neopustí, holding dá na hraní svým dětem nebo právníkům a stojí dál pevně jako … pindík, kterého ale neukáže. Proč se náš Andrej tedy tak trápí?

Je evidentní, že někteří lidé mu nerozumějí. Ne pro špatnou čechoslovenštinu, kterou v afektu mluví a nadává, ale pro myšlenkové pochody, které mu nařizují každý den vynášet protichůdné výplody, nelogické soudy, z prstu vycucaná čísla a kolovrátkové urážky všech “nechápajících” v dosahu. Sorry jako, co je komu do jeho příjmů? Co je komu do toho, že mu ročně zůstane v kapse 90 nezdaněných milionů?  Tak bude za těch deset let platnosti dluhopisů o pár školek, stříkaček nebo špitálů míň, no, prostě. Však on to svatý Babiš vyrazí z té babičky ve vesnickém krámku, která loni nepřiznala na daních pětistovku za snědené a nezaúčtované rohlíky. I kdyby na ni měl nasadit Kobru!

ANO, vážení přátelé, ta babička by totiž klidně taky, stejně jako Andrej, klidně mohla zapomenout, že má doma v šuplíku vydělanou miliardu kaček, která se jí v tom byznysu nějak vylíhla. To tedy ani omylem, soudruzi! Takto nikdo nebude panu ministrovi kurvit spravedlivé podnikatelské prostředí! To by měla ta zkorumpovaná novinářská pakáž hlídat! Pak bude líp!

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 111 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.