VIRTEST
3.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Svátky aneb dobře není …

Sdílejte článek:

J. FRANĚK

Tak jsem prožil svátky. Jistě, setkal se s mnoha lidmi, bez hadrů, to se můžou „Prymulové“ na hlavu stavět, nikdo žádnou chorobou netrpěl, netrpí.. – nebo snad, je-li Vám zle, bolí Vás hlava, máte-li byť i zvýšenou teplotu, snad 37.1°C, půjdete se bavit? Těžko, že.

Jenže, jen prosťáček by si mohl myslet, že narušení pravidel daných šmejdy a imbecily jednomu přinese jakékoli potěšení. Bohužel, ba naopak.

Ještě před svátky jsem byl přesvědčen, že je dobře psát, vysvětlovat, ukazovat.. – prostě aby si někteří uvědomili kdo a proč jim podle všeho lže. Zfalšovaná data hospitalizovaných a zemřelých, nesmyslné výsledky chybně „pozitivních testů“… A teď?

Hmm, množství článků, které tady čtu, mě na rozdíl od časů minulých nepřivádí ani tak ke štěstí že existují skvělí, myslící lidé, ale spíše k zoufalství. Proč?

Protože právě tyto svátky mě přivedly k názoru, že Národ je rozdělen, a neni s tim k hnutí.

To kvantum „televizních pitomců“: -Ahoj, kamaráde. Podívej, přečti si, koukni na ta čísla, to je docela zajímavý, ne?

-Ne, mě to nezajímá, já to už slyšel v televízi, a to mi stačí. Já na tyhle pokoutní žvásty nemám náladu, telka nelže, i na Nově to tak přece bylo.

Mladé to nezajímá vůbec, řeší s hadry na ksichtě PC hry, a v těch se slova jako „imunita“ nevyskytují.

A ta těžká menšina chytřejších už to prostě ví, tak proč jí to opakovat?

Docela blbý, že?

Je pravdou, že odhadem je dnes u nás snad 80% televizních blbů, kteří současný stav podporují protože to v TéVéčku slyšeli, a (s bídou..) 20% těch, co sice vědí že je to jeden velký podvod, ale nehnou s tím? Je to snad jinak? Nebo proč se tedy opozice nesnaží? Taky už čuchá nějaké výhodné koupě, vždyť na rozdíl od hospodských jí superplaty běží dál..?

Nojo, no. Ono to dojde i „TéVéčkářům“, nejsou všichni idioti, ale to už bude pozdě. Hospody, hotely, skiareály a podobné skoupí a budou vlastnit různí Prymulové, nasadí šílené ceny.. – a co? Televizní idioti budou opět nadávat u piva, to jediné co umí náramně….

Ale o tom nechci. Jako prosťáček bych poprosil vzdělance ať mi poradí. Mně prostě přijde že s tím nelze hnout, že jakákoli námaha je úplně zbytečná. Národ je prostě TRVALE rozdělen, a dokud někdo nevyhodí TV věže do vzduchu či nepozatýká redakce pro šíření poplašné zprávy, vše marno.

A všech těch Eviček, Lubošů, Jindrů a dalších je mi prostě líto. Jo, mám Vás moc rád, ale proč se namáháte, proč marníte svůj čas?

Proč? Co se to s tímhle národem stalo? Nic ve zlém, porovnejme dvě věci.

Za druhé světové války byla rovněž spousta přisluhovačů, konfidentů, prostě těch co poslouchali „RadioHitler“ a řídili se Goebbelsovými žvásty. Jenže byla taky spousta těch, co poslouchali Londýn či Moskvu. Díky nim byl odboj, povstání a tak.

Představme si to dnes. Nic ve zlém, leč obávám se, že ještě osmého května 1945 by bylo 80, ne-li 90% čechočlovíčků na základě poslechu „Prymula-ČT24“ přesvědčeno, že Paulus u Stalingradu mocně vyhrává. A byli k smrti zděšení podivnými tanky s hvězdičkami, ať už bílými či červenými, v ulicích…

Není Vám z tohohle vývoje, snad pokroku, tak trošínku na blití?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 895 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.