giza-1756946_1280
6.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Šungitová pyramida zachránila mé podlomené zdraví

Loading...
Sdílejte článek:

Patřím mezi aktivní důchodkyně, které nesledují každý den pouze a jen nekonečné seriály, nýbrž vyráží i do přírody a za kamarády. Jsem velmi aktivní i přesto, že mi je již 68 let. V loňském roce jsem bohužel utrpěla úraz na mé túře na Slovensku a můj zdravotní stav momentálně není úplně nejlepší. Ač se snažím jíst zdravě a umírněně ke svému aktuálnímu stavu i chodit ven, nějak se mi nedaří vrátit se zpět do své formy. Díky tomu mě začala trápit únava, bolest hlavy a také velmi nepříjemný pocit neklidu. Z tohoto důvodu jsem se pídila po možných příčinách mého stavu a došla jsem k závěru, že ho mají na svědomí přístroje v domácnosti, které vysílají elektromagnetické záření. Bojovat s tímto nepříjemným zářením mi tak pomohla a stále pomáhá takzvaná šungitová pyramida, která mé podlomené zdraví doslova zachránila za pět minut dvanáct.

Šungitová pyramida je skvělý pomocník

Šungitová pyramida je opravdu skvělým pomocníkem v boji, proti jakýmkoliv neduhům. Jejich hlavním úkolem je totiž odstranit nezdravé GPZ a záření nejen z televize, ale i z mikrovlnné trouby či počítače u kterého momentálně trávím opravdu spoustu času. Šungit ze kterého jsou pyramidy vytvořeny, je opravdu dokonalým darem z nebes. Své nové šungitové pyramidy jsem tak umístila nejen do obývacího pokoje, kde je televize, nýbrž i do kuchyně a také do pokoje pro hosty, ve kterém se nachází můj počítač. Musím se přiznat, že od té doby, co jsou pyramidy mým věrným domácím společníkem v době, kdy se necítím úplně skvěle, mám o poznání lepší náladu a chuť do života, který tak moc miluji.

Šungitové pyramidy doporučuji na potkání

Jelikož se ne všechny mé kamarádky v mém věku těší pevnému zdraví, rozhodla jsem se jim šungitové pyramidy představit. Přece jen je pro některé z nich jejich denních koníčkem televize, která vydává opravdu přehršel negativních vln, které ovlivňují jejich již tak nedokonalé zdraví. Šungit pyramida jim ale může od jejich neduhů alespoň částečně pomoci, tudíž jsem ráda, že mé rady a názory ohledně těchto pomocníku neberou na lehkou váhu a některé z mých vrstevnic si již na můj popud svou šungitovou pyramidu pořídili.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 090,11 Kč
Vybráno 25.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 696 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.