10.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Studium MBA vám otevře dveře do vyšších pater managementu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 10|07|2015

Zná to bezpochyby mnoho z vás. Ve firmách jsou kladeny čím dál větší nároky na vedoucí a řídicí pozice. Obstát na trhu práce je značným problémem, pakliže na sobě nepracujete a nevyužíváte celoživotního vzdělávání či jiných studijních programů. Jednou z přínosných cest je určitě studium MBA, neboli Master of Business Administration.

Vzdělávání je cílené na manažerské programy, s jejichž pomocí rozvíjíte nabyté znalosti a dovednosti, poznáváte nové souvislosti a stáváte se odborníkem ve svém oboru. Po absolvování tohoto studia narůstají Vaše šance na lepší pracovní pozici, včetně adekvátního finančního ohodnocení.

Business Institut a jeho vzdělávací programy

Chcete-li docílit vyššího postavení za přispění celosvětově rozšířeného titulu MBA, určitě se vaší cestou k úspěchu stane Business Institut. Jedna z nejprestižnějších škol MBA v České republice nabízí pestrý výběr studijních programů, například v těchto oblastech:

  • Management, podnikání a projektové řízení
  • Finance a účetnictví
  • Právo
  • Veřejná správa
  • Lidské zdroje
  • Real Estate
  • Marketing a Public Relations

Profesně vzdělávací programy MBA jsou zaměřeny především na praxi. Jde o 1,5leté studium v českém jazyce, které využívá moderní kombinovanou formu výuky a skýtá dostatečnou flexibilitu. Je tak primárně určeno lidem, jež vzhledem ke své pracovní vytíženosti nedisponují přemírou volného času.

programy-bba

MBA a ostatní manažerské programy na Business Institut

Profesionální lektoři s bohatými praktickými zkušenostmi vás připraví nejenom na úspěšné zvládnutí zkoušek a získání titulu MBA. Můžete si vybrat i z jiných manažerských programů, jako je nižší stupeň profesního vzdělávání BBA či specializovaný program LLM zaměřený na právo. Business Institut je v tomto ohledu všestranným vzdělávacím zařízením určeným pro manažery s různou oblastí zájmu.

Prohlubte si vědomosti ze svého oboru a rozšiřte si manažerské vzdělání, které je vstupenkou k lepšímu kariérnímu růstu. Staňte se uznávaným vrcholovým manažerem s dostatkem znalostí z praxe, jež se bude pyšnit titulem MBA. Navštivte webové stránky businessinstitut.cz a dozvíte se více.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.