10.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Studium MBA vám otevře dveře do vyšších pater managementu

Sdílejte článek:

(PR) 10|07|2015

Zná to bezpochyby mnoho z vás. Ve firmách jsou kladeny čím dál větší nároky na vedoucí a řídicí pozice. Obstát na trhu práce je značným problémem, pakliže na sobě nepracujete a nevyužíváte celoživotního vzdělávání či jiných studijních programů. Jednou z přínosných cest je určitě studium MBA, neboli Master of Business Administration.

Vzdělávání je cílené na manažerské programy, s jejichž pomocí rozvíjíte nabyté znalosti a dovednosti, poznáváte nové souvislosti a stáváte se odborníkem ve svém oboru. Po absolvování tohoto studia narůstají Vaše šance na lepší pracovní pozici, včetně adekvátního finančního ohodnocení.

Business Institut a jeho vzdělávací programy

Chcete-li docílit vyššího postavení za přispění celosvětově rozšířeného titulu MBA, určitě se vaší cestou k úspěchu stane Business Institut. Jedna z nejprestižnějších škol MBA v České republice nabízí pestrý výběr studijních programů, například v těchto oblastech:

  • Management, podnikání a projektové řízení
  • Finance a účetnictví
  • Právo
  • Veřejná správa
  • Lidské zdroje
  • Real Estate
  • Marketing a Public Relations

Profesně vzdělávací programy MBA jsou zaměřeny především na praxi. Jde o 1,5leté studium v českém jazyce, které využívá moderní kombinovanou formu výuky a skýtá dostatečnou flexibilitu. Je tak primárně určeno lidem, jež vzhledem ke své pracovní vytíženosti nedisponují přemírou volného času.

programy-bba

MBA a ostatní manažerské programy na Business Institut

Profesionální lektoři s bohatými praktickými zkušenostmi vás připraví nejenom na úspěšné zvládnutí zkoušek a získání titulu MBA. Můžete si vybrat i z jiných manažerských programů, jako je nižší stupeň profesního vzdělávání BBA či specializovaný program LLM zaměřený na právo. Business Institut je v tomto ohledu všestranným vzdělávacím zařízením určeným pro manažery s různou oblastí zájmu.

Prohlubte si vědomosti ze svého oboru a rozšiřte si manažerské vzdělání, které je vstupenkou k lepšímu kariérnímu růstu. Staňte se uznávaným vrcholovým manažerem s dostatkem znalostí z praxe, jež se bude pyšnit titulem MBA. Navštivte webové stránky businessinstitut.cz a dozvíte se více.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 27 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.