STUDENTSKEVOLBY
24.9.2021
Kategorie: Společnost, Volby 2021

Studentské volby, organizované na pečlivě vybraných školách, nevypovídají o ničem…

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Mnoho lidí se dnes dívá na tzv. “studentské volby” jako na něco, co ukazuje, jaké jsou politické názory mladých. Ovšem tak 90% středoškoláků nemá vůbec žádné politické názory. Pokud pak musí volit, tak jednoduše volí ty, koho jim roky podsouvají.

 

Povšimněte si, že tyto volby organizuje “agent cizích mocností” – Člověk v plísni. Tedy zcela zřejmě půjde o střední školy ve větších městech a především pak ty, na nichž tato nechvalně známá ziskovka běžně působí.

Protože mám syna na střední škole v okresním městě (na níž žádné volby nikdy nebyly), tak moc dobře vím, jaké názory jsou jim tam podsouvány. A to na synovu školu nechodí Člověk v plísni, ale měli tam již tu “čest” s jinými neziskovkami. Všechny je poučovaly o “jediné pravdě” a samozřejmě ani propagace Pirátů nechyběla. Ovšem poslední rok a půl de facto střední školy nefungují, propaganda se tak omezuje spíš na systémem podporované youtubery a rádoby celebrity.

Každopádně nemyslím, že by volby na školách, kde dochází ke dlouhodobé ideologické indoktrinaci Člověkem v plísni, o čemkoli vypovídaly. Aby byly volby objektivní, musely by by být na všech středních školách a učilištích v ČR, nejen na Člověkem v plísni pečlivě vybraných školách.

Tyto volby nanečisto jsou tedy asi totéž, jako kdyby se konaly parlamentní volby jen v Praze a krajských městech, přičemž nikde jinde by se volit nesmělo. Asi je vám předem jasné, jak by takové volby dopadly.

.

Názory mladých jsou do značné míry dané názory jejich rodičů. Pokud nenápadně – přiměřeně věku – rodiče svým dětem nevštípí své vlastní názory, či pokud se rodiče o politiku vůbec nezajímají, děti pak přeberou právě názory, jimiž je denně indoktrinuje škola nebo youtubeři.

Nakonec, v zemích jako je Nizozemí, Belgie nebo Švédsko je to úplně naopak než u nás. Progresivistické strany tam volí lidé mezi 30-60, nejmladší generace naopak volí strany protestní, například v Holandsku je hlavní voličskou základnou Wildersovy strany nejmladší generace – mezi 18 – 25 lety.  Nejmladší generace je pak hlavní nejen voličskou, ale i členskou základnou protestní protiislámské belgické strany Vlaams belang. A také ve Švédsku se mladí přelévají k protestním stranám, jsou například hlavní členskou základnou Alternativy pro Švédsko, což je zatím neparlamentní strana, která má ve Švédsku nálepku extremistů, protože chce vystoupit z EU a zakázat islám.

Bylo by tedy možná dobré analyzovat, kde se berou tak rozdílné názory mladých z různých evropských zemí. Tak, jako naši mladí, smýšlí třeba i mladí Němci. Pravděpodobně to bude i tím, že mladí seveřané mají spoustu vzorů svých vrstevníků z alternativní scény a na druhou stranu velmi špatné zkušenosti s všudypřítomným multikulturním obohacováním. Pak se tohoto přerodu musí i u nás účastnit mladí, kteří další názorově strhnou na svoji stranu…

.

Nechat ovšem formovat názory mladých prosystémovými youtubery a ideologicky “uvědomělou” školou, je obrovská chyba, která se může za pár let pořádně vymstít…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 571 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)