19.4.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Střílet, vracet, potápět?!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VÁCLAV HUSÁK 19|04|2015

Jsme ve válce a jde nám o život. Milióny prostých lidí žijících v Evropě to vědí, ale několik set vrcholných evropských politiků to neví. Pokud to nejsou skuteční debilové, tak to také vědí, ale z politických důvodů se jim vyplatí to oficiálně nevědět. Bohužel i mezi těmi „prostými“ existuje nezanedbatelný počet „užitečných idiotů“.

Typickým příkladem je podnikatel z Hamburku Harald Höppner, který za všechny ušetřené peníze koupil starou loď, nechal ji opravit a s partou dobrovolníků zorganizoval projekt Sea Watch. Tato skupina „dobrovolných šílenců“ hodlá brázdit vody mezi Afrikou a Evropou a zachraňovat všechny uprchlíky, kteří se na lodích nevalné kvality snaží dostat z Afriky do laskavé náruče evropských politických „dobroserů“,  kteří je budou a našich peněz živit tak dlouho, až budou moci původní evropskou populaci přečíslit a ovládnout.

illegalimmigrantsmtmar293

Bohužel není sám. Podobně se chová i Francouz Phillipe Martinez, který se svou lodí loni pomohl do Evropy téměř 2 tisícům uprchlíků. Tento „masový zachránce“ má slova uznání jen pro italské námořnictvo, které, jako on, zachraňuje africké uprchlíky. Jen loni na podzim jich bylo 140.000 !!!

Tito naivní (snad) jedinci jsou v podstatě zrádci, kteří vědomě pomáhají nepříteli, a proto by měli být odsouzeni a po zásluze potrestáni. Vždyť jsme ve válečném stavu, i když je jeho forma zcela nová. Ale výsledkem této „pomalé války“ bude naše podrobení, mnohé z nás čeká i smrt.

Původní evropské obyvatelstvo pod otcovským dohledem multikulturních politiků páchá pomalou sebevraždu. Přesto, že jediným rozumným řešením je zabránit přílivu uprchlíků silou. Je třeba lodě s uprchlíky zastavovat, obracet zpět, při neuposlechnutí potápět. Není o čem mluvit. Situace je naprosto jednoznačná: „Buď my, nebo oni“. Nic mezi tím !!!

ZDROJ: Václav Husák

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.