15unrest-conquistador4-articleLarge
17.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Střelba milice zastavila dav BLM, co se snažil ušlapat muže chránícího sochu

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Videa na sociálních sítích, a svoboda je šířit, konfrontují oficiální propagandu médií o mírumilovných protestech Black Lives Matter. Ty nám například v posledních dnech přinesly zprávu z Londýna, jak černoch zachránil před lynčováním davu “pravicového extremistu”, ale už nám neukázaly volně dostupná videa z Waterloo station, kde gangy černochů lynčují všechny bělochy, co nejsou na jejich straně.

 

V Albuquerque, v Novém Mexiku, se dav BLM “mírumilovně” pustil do strhávání sochy španělského objevitele Juana de Oñate. Informace z médií se zatím různí, ale z těchto informací a dostupných videí se to, co se odehrálo, dá dobře sestavit.

Dav zfanatizovaných levičáků a jejich nebílých spojenců, chce strhnout sochu. Na místě je přítomna ozbrojená milice a několik nespokojených občanů. Jeden z nich, v modrém tričku, se snaží dostat k soše, aby ji chránil, ale levičáci mu brání svými těly. Omezují jej v pohybu. Jednu z osob, co mu brání, tedy odstrčí z cesty, ale v tom se na něj dav vrhne. Videa ukazují konflikt muže v modrém s demonstranty.

Vložené video

Vložené video
Dav útočí na muže v modrém tričku. Ten ustupuje, je sražen k zemi, zvedá se, a použije pepřový sprej na svou obranu. Útok se na chvíli zastaví a muž dál ustupuje a dává najevo, že nestojí o konfrontaci. V tom jej zbytek davu dožene a inkasuje skateboardem a zdá se, že jej dav chce ušlapat. Ozývají se výkřiky o zabíjení. Ale pak se ozve několik výstřelů a křik.

Vložené video

Vložené video
Z dostupných informací vyplývá, že střílel příslušník pravicové milice, která na místě hlídkovala, když se snažil chránit muže lynčovaného vzteklým davem. Následující video ukazuje členy milice, jak se zbraněmi obklopují napadeného muže v modrém tričku, a chrání jej.

Zobrazit obrázek na Twitteru

Vložené video

Policie, která následně dorazila na místo, členy milice odzbrojila a zatkla, a do nemocnice byl převezen jeden postřelený levičák.

Situace v USA se stále přiostřuje, a skutečně vše nasvědčuje tomu, že v určitých částech Ameriky může docházet k ozbrojeným konfliktům mezi patrioty a levicí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 000,00 Kč
Vybráno 5.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 275 times, 31 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.