stredulapresident
31.5.2017
Kategorie: Společnost

Středula nás zachrání!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BEDŘICH DVOŘÁK

Vy nevíte, kdo to je Josef Středula? To je přece pomazaný kandidát na prezidenta Česka. A navíc schválený i Bohušem. Šéf odborové centrály ČMKOS a bojovník za zvyšování platů dělníků je připraven bojovat i na Pražském hradě.

Rozhodnutí vedení socanů nepodporovat Miloše Zemana a postavit vlastního kandidáta je opravdu dokonalý kus představení. Zaorálek a další asi nemají na popravu moc chuti a tak hrdě souhlasí se vším, co Bohuš vymyslí. Součástí bude jistě i drahá PR kampaň, jak dosavadní uchazeče o prezidentské klání zesměšnit a potupit. ČSSD má na to přece zahraniční poradce za obrovské sumy, které nemá jak zaplatit.

Sice zamlely Boží mlýny a zemřel hlavní zlosyn. Bohužel tyto Boží mlýny nechce uznat soud jako perfektní vyřešení problému a trvá na vyplacení dohodnuté sumy za získání budovy v centru Prahy.

Již mne opravdu nenapadá s čím Bohuš zase vyrukuje. Nějak se nehrne do spolupráce s Jirkou Paroubkem, který by mu jistě poradil. Rady poradce Špidly asi jako inspirace postačí. On mu navíc jistě počká s odměnou za rady. Má dost z Bruselu. Jen nevím, kdo ho vlastně platí. Asi my z peněz daňových poplatníků a nebo jsou to poplatníci z EU?

Nedávno jsem psal něco o podřezávání socanské větve a hra pokračuje. Je úžasné, co taková větev vydrží.

Je to vlastně hra dvou kohoutů na jednom smetišti v Česku. ANO je vlastně sociálně demokratická strana nového, západního typu a ČSSD žije pořád z odkazu komunistů, a to se všemi kamarády z odborových svazů a jiných účelových zájmových seskupení.

Babiš nyní dokonale využije svých poznatků z poslední funkce a sranda pomalu začíná. Možná,že bude jen oddálena krátkou dovolenou aktérů celé hry. Stačí se podívat na poslední fotografie vedení ANO. Všichni se smějí, jen se ještě za břicho nedrží.

Vyšetřování Babiše ani nemůže začít a vše vyšumí do voleb do ztracena.

Mají to hoši výborně načasováno a Bohuš jim na to skočil. Kdo vyhraje prezidentské volby nikoho z ANO moc nezajímá, neb počítají se Zemanem stejně, jako s kýmkoliv jiným. I takový Horáček již používá sociálně demokratické principy ve své kampani. Třeba si to ani neuvědomuje.

Ostatní kandidáti si mohou nabízet cokoliv, ale lidé jim stejně věřit nebudou. Pokud neudělají chybu, tak jim ani z kampaně dluhy nezbydou.

Prostě nastává předem rozhodnutá volební kampaň a nijak se nemusíme nervovat. Vše dopadne tak, jak to dopadnout má.

A potom bude líp!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.