stredulapresident
31.5.2017
Kategorie: Společnost

Středula nás zachrání!

Sdílejte článek:

BEDŘICH DVOŘÁK

Vy nevíte, kdo to je Josef Středula? To je přece pomazaný kandidát na prezidenta Česka. A navíc schválený i Bohušem. Šéf odborové centrály ČMKOS a bojovník za zvyšování platů dělníků je připraven bojovat i na Pražském hradě.

Rozhodnutí vedení socanů nepodporovat Miloše Zemana a postavit vlastního kandidáta je opravdu dokonalý kus představení. Zaorálek a další asi nemají na popravu moc chuti a tak hrdě souhlasí se vším, co Bohuš vymyslí. Součástí bude jistě i drahá PR kampaň, jak dosavadní uchazeče o prezidentské klání zesměšnit a potupit. ČSSD má na to přece zahraniční poradce za obrovské sumy, které nemá jak zaplatit.

Sice zamlely Boží mlýny a zemřel hlavní zlosyn. Bohužel tyto Boží mlýny nechce uznat soud jako perfektní vyřešení problému a trvá na vyplacení dohodnuté sumy za získání budovy v centru Prahy.

Již mne opravdu nenapadá s čím Bohuš zase vyrukuje. Nějak se nehrne do spolupráce s Jirkou Paroubkem, který by mu jistě poradil. Rady poradce Špidly asi jako inspirace postačí. On mu navíc jistě počká s odměnou za rady. Má dost z Bruselu. Jen nevím, kdo ho vlastně platí. Asi my z peněz daňových poplatníků a nebo jsou to poplatníci z EU?

Nedávno jsem psal něco o podřezávání socanské větve a hra pokračuje. Je úžasné, co taková větev vydrží.

Je to vlastně hra dvou kohoutů na jednom smetišti v Česku. ANO je vlastně sociálně demokratická strana nového, západního typu a ČSSD žije pořád z odkazu komunistů, a to se všemi kamarády z odborových svazů a jiných účelových zájmových seskupení.

Babiš nyní dokonale využije svých poznatků z poslední funkce a sranda pomalu začíná. Možná,že bude jen oddálena krátkou dovolenou aktérů celé hry. Stačí se podívat na poslední fotografie vedení ANO. Všichni se smějí, jen se ještě za břicho nedrží.

Vyšetřování Babiše ani nemůže začít a vše vyšumí do voleb do ztracena.

Mají to hoši výborně načasováno a Bohuš jim na to skočil. Kdo vyhraje prezidentské volby nikoho z ANO moc nezajímá, neb počítají se Zemanem stejně, jako s kýmkoliv jiným. I takový Horáček již používá sociálně demokratické principy ve své kampani. Třeba si to ani neuvědomuje.

Ostatní kandidáti si mohou nabízet cokoliv, ale lidé jim stejně věřit nebudou. Pokud neudělají chybu, tak jim ani z kampaně dluhy nezbydou.

Prostě nastává předem rozhodnutá volební kampaň a nijak se nemusíme nervovat. Vše dopadne tak, jak to dopadnout má.

A potom bude líp!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 80 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.