maxresdefault
6.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Středověk ve 21. století nechceme!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FRANTIŠEK FILIP DVOŘÁK 06|03|2016

Žijeme v poněkud absurdní době. Zatímco ochránci tzv. lidských práv se dokážou chytit v zájmu jejich ´ochrany´ jakéhokoli podružného detailu (jehož absence by sotva měla viditelný vliv na dosažený stav a úroveň svobod jedince), tak na druhou stranu – praktiky, které jsou v naprostém rozporu z principy svobodné sekulární společnosti, nechávají tyto aktivisty ve stoickém klidu. Spíše tyto formální detaily využijí jako záminku k demontáži přirozeného řádu věcí, doposud platného v našich zeměpisných šířkách.

Musíme být tedy obezřetní i po formální stránce věci, aby nás onen tým zkorumpovaných rozhodčích nevyřadil ze hry hned v prvním kole. Proto je také vhodné vědět například to, že:

Není sice možné postavit mimo zákon náboženství jako takové, ale jeho projevy, které jsou neslučitelné s listinou základních lidských práv, možné je.

Podobně jako nelze zakázat náboženství starých Aztéků, avšak praktikování lidských obětí musí být v naší společnosti naprosto nepřípustné a propagace podobných praktik postavena mimo zákon. O náboženské diskriminaci jeho vyznavačů by v tomto případě mohl hovořit pouze imbecil.

Přesto jsme svědky toho, že v případě propagace a případného zavádění islámského práva Sharia je na toto v některých Evropských zemích pohlíženo s nepochopitelnou benevolencí. Dosavadní pokusy o postavení tohoto středověkého rezidua mimo zákon byly u nás příslušnými činiteli smeteny ze stolu a ani u většiny obyvatelstva nebyl zaznamenán proti tomuto postupu výraznější odpor.

A tak, pokud nechceme, aby se jednou ´věšelo na lucerny´, nezbývá než pokračovat v Sysifovské práci – obracet se na ty naše politiky, kteří ještě nepřišli o poslední zbytky rozumu, aby se napříč politickým spektrem zasadili o tuto klíčovou legislativní úpravu, na které závisí budoucí osud svobodného života v naší zemi a zbytku Evropy, která není tímto morem ještě zasažena. A samozřejmě se obracet i na širokou veřejnost, které není budoucnost lhostejná, aby v rámci svých možností pomohla tuto neblahou variantu našeho vývoje odvrátit.

Ale to samozřejmě nestačí – je také třeba najít ve svých řadách jedince, kteří jsou po této formální stránce vyškoleni, a které nezaskočí ani právní kličky, co se pokaždé okolo každé dobré věci s neuvěřitelnou rychlostí zatáhnou. Taková akce by se mohla nazvat: “Hledáme právníka s páteří.” Ano, škarohlídi by mohli namítnout, že je to podobné jako hledat sokola s žábry, či hrocha s křídly… Jenže mnoho jiných způsobů, jak čelit této infekci způsobem ´LEGE ARTIS´, po ruce nemáme.

Můžeme naslouchat všelijakým ´pohádkám tisíce a jedné noci´, jen ta skutečnost nás nakonec dostihne. Pokud dnes povolíme praktikovat prvky Sharia pro muslimy na našem území, tak může za čas platit plně pro všechny a překvapený ´Smolíček Pacholíček´ se bude drbat na hlavě, jak mohl těm Jezinkám tak blbě naletět. Takže milé děti – dobrou noc, ale pamatujte si: “Ani kouzelník Čáryfuk vám nemůže zaručit, že třeba zítra ráno nebude na bezbolestná řešení už trochu pozdě.”

Fr.Filip Dvořák /ANTI-Sharia.cz_FB  (autor je publicista, rocker a dobrodruh)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
126 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.