FLEGR2
28.10.2020
Kategorie: Společnost

Strašidlo jménem Jaroslav Flegr

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Kdybych to dělala jako on, tak ze mně lidé opravdu nebudou mít radost, ale dostanou psotník nebo záchvat těžké deprese.

Nosíme roušky, jsme zavřeni v domě, můžeme akorát tak do práce a do obchodu. Přesto nám tohle strašidlo určilo osud plný mrazáků s mrtvými kterých mají být desetitisíce a život, které se zastaví. V tom případě mi by mi Jaroslav Flegr říct, proč se máme halit do roušek a sedět doma na prdeli když je to celé na hovno.

Nedávno nám sdělil jak je mu fyzicky nevolno ze zubaře Šmuclera a hodil mu na hlavu vinu za ty mrazáky s mrtvými a tak nějak si nevšiml, že zatím tu žádné nejsou, ale co tu je doopravdy, tak vyděšené a nešťastné děti a jejich rodiče na pokraji fyzických sil a do toho jeho katastrofické předpovědi .

Romana Šmuclera opakovaně urážejí za jeho postoj k „pandemii“. Jako zubař se má starat o zuby a ne o pandemii. Docela zajímavé, protože o Covid se stará kdejaké hlupák a kde kdo do toho žvaní, ale stomatolog s vystudovanou lékařskou fakultou je jim proti srsti. Nedělá nic jiného, než že chce pro lidi pořádnou ochranu a ne doma spíchnutý hadr, veřejnost nabádá k používání zdravého rozumu a aby to nepřeháněla s hysterií, S tím naprosto souhlasím, protože hysterii ještě nikomu nepomohla. Naopak. Možná má Flegr na svědomí lidi, co teď páchají sebevraždy které nám narůstají. Nebo si kdejaký statistik, ekonom, chemik a další a další profese mohou myslet že se narodili jako tajní epidemiologové, ale ostatním je tahle věc odepřena? Ano, psychopaté bez citu si to myslet mohou.

Podle Flegra je situace kritická a lidé se prostě musí řídit pravidly které nám tihle samozvaní Bohové dali. Dokonce mu nestačí ani Letňany. Všeho je málo a tak nás navíc informuje, že svoje vlastní odhady podcenil. Takže ne desetitisíce ne, ale už nám neřekl jak moc podstřelil. Že by milióny?

Pak nám předhodil 12 bodů co máme zachovávat abychom přežili. Všechny jsou notoricky známé, ale mně padl do oka bod 10. Máme se udržovat v psychické kondici. No rada nad zlato. Já když si přečtu některý jeho článek, tak nebýt tak odolná, tak si hodím mašli. Bylo by to rychlejší než umírat na ulici, být strčena do mrazáku a pak skončit v hromadném hrobě. Máme se doma hezky vzdělávat, pomáhat druhým a hlavně jim dělat radost. Kdybych to dělala jako on, tak ze mně lidé opravdu nebudou mít radost, ale dostanou psotník nebo záchvat těžké deprese.

Bod 12 ponechávám tak jak ho napsal, protože on je opravdu komik. Každý není umělec, každý nemá peníze a proto jsou jeho rady tak debilní, že nemůžu věřit vlastním očím.

Hledejte v nové situaci nové příležitosti. Zkuste napsat knihu, divadelní hru, složit písničku, malovat, rozjeďte novou zábavnou či vzdělávací stránku na internetu. Zkuste si osvojit nějaké umělecké řemeslo, nebo zkrátka řemeslo. Rozjeďte internetový obchod, poradenskou službu, prostě cokoli nového. Během epidemie dost lidí zchudne, ale řada jiných neuvěřitelně zbohatne. Další možná nezbohatnou, ale konečně pro sebe najdou ten pravý smysl života. Nepropásněte šanci se zařadit do těch dvou šťastnějších skupin.

Tak to vidíte. Udílí nám rady, ale jak to udělat, to už neví. Za mne jen děsí už dost vyděšené obyvatele.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 708 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,32 out of 5)
Loading...
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)