ruskorakety
26.3.2018
Kategorie: Společnost

Strašení Ruskem

Sdílejte článek:

MARTIN KLINDERA

Tohle strašení Ruskem je už odporné. Je to nechutné odvádění pozornosti od vlastních problémů evropských států. Vražedné problémy s vnitřní bezpečností, zmítání se v islamizaci a imigraci. Hospodářské problémy, všechny země eurozóny se potýkají s vlastním zadlužením, jehož výše dosahuje někdy až násobků státních rozpočtů.

 

Zvyšující se deficit demokracie ve všech institucích EU, z toho plynoucí rozladěnost obyvatelstva, pokles důvěry v mechanismy unie, v mnoha případech vzrůstající podpora euroskeptických stran v národních volbách.(Poslední příklad volby v Itálii)

Lidi zkrátka už začínají být nasraní, začínají vidět, že celé Evropě zase vládne jakási nová šlechta. A to prostě odmítají.

Tohle všechno se evropské “špičky” pokoušejí přikrýt virtuálním “ruským nebezpečím”, každý problém Ruska se jim hodí pro odvedení pozornosti od nahého císaře.

Hodí se vše. Od trapností typu “nepřijatelné chování ke gay a lesbi komunitě v Rusku”, přes doping v ruském sportu a znemožnění Rusku zúčastnit vrcholných mezinárodních sportovních akcí.

Jsou tu ale i závažnější záležitosti. Každé volby ve “svobodném světě” jsou už tradičně ovlivňován ruskou vládní propagandou a ruskými hackery. A o to víc, když nedopadnou patřičně. To je pak řev, až uši zaléhají.

Rusové, se svými dvěma (!) zahraničními vojenskými základnami je neustále označováno za mezinárodního agresora.

A když nic z toho tak nějak nefunguje a Rusko se prostě vyprovokovat nedá (i když věřím, že občas jim dá práci se ovládnout a jako bych slyšel skřípění zubů, které to doprovází), objeví se jako na zavolanou aféra “Novičok”. Samozřejmě nejsem expert, nejsem špion a nevidím do problému nijak zvlášť. Ale zajímalo by mě, jak nebezpečný musel být pro Rusko ten zavražděný bývalý agent, aby ho ruská vláda dala zabít přímo v Anglii a v Londýně. A k tomu tak blbě, aby po sobě zanechali důkazy.

Jak jsem psal – přišlo to jako na zavolanou. V dnešním světě věřím už úplně všemu. Třeba i tomu, že si to Anglie zařídila prostřednictvím tajné služby sama.

Najednou se opět vyhošťují ruští diplomati. Napříč Evropou. Buď už se vyhošťují, nebo se na to další země chystají. A britská premierka zase už hrozí jaderným útokem.

Kurwa, tohle má být zodpovědná politika?

Co ještě vymyslí, než se ti Rusové fakt naserou?

ZDROJ: fcb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 65 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.