vaclav-klaus-ml-06
5.6.2019
Kategorie: Politika

Strana Václava Klause blízko svému vzniku

Sdílejte článek:

J3K

Vnitrostátní politická situace je výrazně vyhrocená. I přes zcela jasná vítězství ANO v různých výzkumech veřejného mínění, v parlamentních volbách či v konkursu na nejsnadněji vydělávající politiky, tedy v eurovolbách, se plní náměstí v Čechách profesionály střídajícími se u mikrofonu a v řadách demonstrantů při vytváření dojmu, že není jiná možnost, než vyvolat demisi premiéra. Systematicky řízená destrukce vlády financovaná někým v pozadí je dalším pokusem o převrat, který by do Strakovy vily přivedl konečně někoho, kdo bude zpívat dle not liberálních demokratů patřících do Sörösovy exekutivy.

Přestože Babiš není výrazně protiunijní a dokonce i přes proklamovanou snahu nikoho nepřijímat nepatří mezi zásadní odpůrce migrace, viz hlasování členů ANO v Evropském parlamentu a spolupráce s koaličním partnerem schopným kolaborovat s kýmkoliv, kdo přinese sebemenší výpomoc s udržením se při životě, tedy s ČSSD, se stal předseda vlády trnem v oku Evropské komise. O schopnosti zlikvidovat funkční vládu jsme se přesvědčili v Rakousku, kde dva roky stará nahrávka předsedy koaliční menšinové strany svrhla jinak úspěšnou vládu včetně premiéra Kurze. Nyní je řada na Andreji Babišovi v České republice, která částečně rebeluje. Odmítá z prstu vycucané migrační kvóty, nechce se podřídit eurounijní zbraňové směrnici a všeobecně se tváří i díky funkčnímu prezidentovi Zemanovi a především exprezidentovi Klausovi k mnoha počinům EU značně kriticky. A Babiš je její čelní představitel. Navíc se přiklonil k vítězovi amerických prezidentských voleb Trumpovi, a to se ve sféře dominace Söröse a amerických demokratů neodpouští. Byli tedy nasazeni Piráti, podpořeni Kalousek s Schwarzenbergem, možná přesvědčeni ódésáci, a hlavně došlo k zafinancování obrovské kampaně, na jejímž konci má být státní převrat. Babiš se může zdát být momentálně lehkou kořistí. Jeho hříchy jsou evidentní a je jich tolik, že by to všude jinde stačilo na dlouhý pobyt ve vězení. Budeme li však upřímní, společně s ním by celu musel sdílet in memoriam Havel, z nyní ještě sloužících politiků také Kalousek, kníže a dlouhá řada dalších. Babiš je velmi zarputilý soupeř, který se jen tak nevzdá.

Podíváme li se na složení naší politické scény, je to smutný pohled. ANO je pod těžkou palbou mířící na Babiše a jeho pravou ruku Faltýnka (důvodů je více, než výše uvedené, a ve všech jde o peníze), SPD je zmítaná problémy a snaha o její rozvrácení zevnitř a zvenku pokračuje. ODS se stala závislou na eurohujerství a opustila tradiční roli pravicové konstruktivní síly. Na středu se potácející Top09, STAN a KDU-ČSL nesesbírají dohromady ani tolik hlasů, co Fialou zdevastovaná ODS. Sice hodně křičí, ala tak málo řeknou. Jen opakují ústy Kalouska stejné fráze a stále více se přimykají k liberálnímu jádru EU pracujícímu na represi stávajícího obyvatelstva a postupné likvidaci národních států. Zvýhodňování přistěhovalců, vidění se v přínosu muslimů pro Evropu a přání stát se nedělitelnou součástí tvrdého jádra představovaného Německem a Francií je pro ně základním stavebním kamenem jejich politiky. Piráti jsou převlečení Zelení, takže krajní levice se všemi důsledky své devastační politiky. Jejich chvíle ještě přijde a piplavá práce v podobě přesvědčování mladých nese své plody. Ještě jedno dvě volební období a budou skutečným nebezpečím. Mladé totiž neodradí ani špatný obraz spojený s používáním drog a násilí, ale ani přešlapy spojené s unikátní neznalostí základních atributů úspěšného hospodáře. ČSSD je troska politické strany, pohrobek dříve vzniklých problémů a plná naprosto neschopných lidí. Rýsuje se někde naděje?

Václav Klaus byl z ODS odejit. Jeho názory byly natolik odlišné od cesty, kterou se vydali Fiala a spol., že se nic jiného ani čekat nedalo. Již brzy představí nový politický subjekt, který by měl navazovat v jistém smyslu na práci ODS pod vedením jeho otce. Naše země potřebuje silnou a schopnou skutečně pravicovou stranu, která si vezme za úkol několik základních veličin. Je třeba zcela výrazně zaujmout postoj k degradujícímu vazalství České republiky vůči Evropské unii, dále je nutné udělat vše pro zachování základních potřeb občanů této země, tedy změnit prostředí dotací, věnovat se návratu k potravinové soběstačnosti. Je důležité zjednodušit daňové zákony a vybrané peníze neinvestovat do projektů, jakým jsou politické neziskovky, ale naopak myslet na budoucnost. Tedy nadále zlepšovat dopravní infrastrukturu, v oblasti sociálního zajištění myslet na seniory a ze škol vyhnat všechny, kteří se nevěnují základnímu učivu a za nadstavbu považují politickou agitaci. Zastavit dosavadní praktikování udělování grantů. Vymést dosavadní vedení z České televize a docílit skutečně neutrálního postoje při přenosu informací z veřejnoprávních médií. Určit jasná pravidla při vývozu zisků zahraničními společnostmi a zamezit úniku kapitálu ve výši minimálně poloviny státního ročního rozpočtu. Jasně určit priority zahraniční politiky a pokud možno neutrální zaměření obchodní strategie směrem na Východ a na Západ. Udržet zásadní odpor k otevírání se muslimům a Afričanům. Paralyzovat nemocný ziskový sektor a odebrat mu moc.

Dalo by se pokračovat dále. Nicméně už jen ty výše uvedené body předem ukazují na složité budoucí postavení Václava Klause ml. Bude dehonestován, urážen, na členy jeho strany se budou všichni snažit cokoliv najít. Budou kriminalizování, korumpováni, kdo se přidá, bude okamžitě napadán. Uslyšíme mnohé o funkčních obdobích jeho otce, útoky budou vedené ze zahraničí i od našich politiků a médií. Proti Klausovi bude stát kulturní scéna, školy, média. Jeho, a s ním spojenou stranu, čeká těžký boj. Ne s jednou protistranou, ale se spojenými šiky, do jejichž čela se postaví Fiala s Kalouskem, Piráti si brousí šavle už nyní a Pánek z Člověka v tísni bude z pozadí tahat za šňůrky, byť je sám Sörösovým kašpárkem. Začne válka. A právě to by mělo být pro solidního a přemýšlejícího českého občana vzpruhou a naději, kterou vložíme do Václava Klause. Máme možnost podpořit jeho odvahu a statečnost, které bude on a jeho spolupracovníci potřebovat.

Ten boj bude hrozně těžký a vedený proti značné přesile. Pokud se však podaří vyhrát, uspět v tom největším bahnu, které se tu za poslední čtvrtstoletí nahromadilo, bude to fantastický úspěch. Tak, jako v Itálii Salvini zkouší otočit kolem dějin do protisměru, jako Orbán brání své Maďarsko a Poláci drží svůj prapor hrdě vysoko, tak i Václav Klaus ml. s podporou svého otce může vrátit Čechům hrdost a naději. Je jen na nás, chceme li věřit uřvaným organizátorům davu na Václaváku, nebo dáme li šanci rozumně argumentujícímu vysokoškolsky vzdělanému politikovi s mnoha zkušenostmi. Nestačí jen držet palce, je třeba přiložit ruku k dílu.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 226 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.