strach219
20.3.2020
Kategorie: Společnost

Strach z viru je smrtelnější než virus sám

Sdílejte článek:

BRUCE H. LIPTON

Svět je momentálně v zajetí strachu z koronaviru. Vyjasněme si nejprve jeden fakt. Pokud jste měli ve svém životě již někdy nachlazení nebo chřipku, tak jste pravděpodobně měli koronavirovou infekci. Ano: koronavirus způsobuje nachlazení.


Ale pozor, my jsme momentálně programováni k tomu, že tento specifický virus je „smrtelný“. Tento strach uzavřel koncerty, konference a většinu velkých akcí po celém světě. Strach vedl ke karanténě, uzavírání mezinárodní dopravy. Dokonce vedl k nedostatku toaletního papíru v Austrálii, kde znepokojení občané vykoupili tuto komoditu v očekávání, že budou s infekcí uzavřeni doma.

Nejprve se podívejme, jak smrtelná je tato verze viru. Ano, existují případy úmrtí následkem koronaviru a statistika napovídá, že 2% nakažených lidí umírá. Wow! Toto číslo je téměř o 1% vyšší úmrtí, než ta spojená s jakoukoliv konvenční chřipkou, kterou svět prochází. Co je zavádějící, je strach, že kdokoliv, kdo má tento virus na něj může zemřít. To jednoduše není pravda! Zdraví téměř všech obětí koronaviru již bylo narušené před tím, než se nakazili.

Například, ve zprávách jsme se dočetli o šesti úmrtích následkem viru ve státě Washington minulý týden. Všechny tyto případy tvořily starší lidé, jejichž zdraví již bylo podlomeno jiným onemocněním. Pravdou je, že nemocní lidé jsou na tuto nemoc náchylnější. Ale zdraví lidé se nemají čeho bát.

Jak jsem již uváděl ve své knize Biologie víry, stres je zodpovědný až za 90% nemocí, včetně srdečních onemocnění, rakoviny a diabetu. Když je člověk ve stresu, uvolňuje jeho systém stresové hormony (např. kortizol), vypne imunitní systém, aby šetřil energii pro útěk od stresové situace onoho příslovečného „šavlozubého tygra.“ Stresové hormony jsou v potlačení imunitního systému tak účinné, že jej lékaři podávají terapeuticky po transplantaci orgánů, aby zabránili imunitnímu systému v odmítnutí cizího orgánu.

Závěr je jasný: Strach z koronaviru je více smrtelný než virus sám!

Média (možná ve spolupráci s farmaceutickým průmyslem) poškozují lidské zdraví používáním strachu! Je to využívání negativního myšlení (Nocebo efektu) což je úplným opakem Placebo efektu, ke kterému dochází následkem pozitivního myšlení! Pokud budete věnovat svou pozornost svému zdraví, dobré výživě, cvičení, užívání potravinových doplňků a vitamínů a zejména vyhýbání se stresu (např. „strachu“ z viru) i když se virem nakazíte, velmi pravděpodobně skončíte s nachlazením anebo mírnou horečkou.

Pokud jste někdo, jehož imunitní systém již byl ohrožen, je prospěšné obklopit se milující rodinou a přáteli, přírodou a pozitivním myšlením, stejně jako dobrou stravou a vitamíny, které již berete pro své zdraví a pohodu. Základe je následovat svou intuici ohledně toho, co je pro vás nejlepší! Co chci říct je, že bez ohledu na to, kdo jste a v jakém zdravotním stavu jste, pokud se budete vyhýbat strachu a dobře se o sebe staráte, bude to pro vás pouze prospěšné.

Pamatujte prosím na pravdu kvantové fyziky, nejplatnější ze všech věd na planetě: Vaše vědomí vytváří vaše následující životní zkušenosti! Jste si vědomi nemoci… nebo zdraví? Přeji Vám všem zdraví, štěstí a harmonii.

S láskou a světlem, Bruce H. Lipton, PhD

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Miloš Zbranek 1000,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Petr Navrátil 100,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Anonym 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 009,- Kč
Vybráno 45.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 630 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 3,35 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)