VIRROUSKA
14.7.2020
Kategorie: Společnost

Strach o život zblbne mozek

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Korona tu bude tak dlouho, dokud se nenaučíte sedět doma na prdeli. Už byste měli pochopit, že cestovat mohou jen migranti a vy máte držet hubu a být doma. To je totiž ta nejjednodušší cesta jak zařídit, aby si lidé přestali všímat jak nás obsazují a báli se nějaké virusu. Viry tu byli, jsou a budou. Že mutují? To víme, ale přesto se strachy orouškujeme a když si někdo kýchne, tak zbabělec vedle něj se posere. To je bezva realita jak lid uzemnit a nenechat ho dýchat.

Jsem na světě dlouho, známých mám hodně, ale není v nich ani jeden nemocný koronavirem. Že by jen moji blízcí byli imunní? Nebo ho máme všichni a vesele si s ním žijeme zrovna tak jako s rakovinou kterou v sobě také všichni máme. Na normálního člověka to dělá dojem, že když nás na kolena nepoložila migrace, tak to bude Covid-19. Jsou toho pořád plné noviny a hlavně televize se bez každodenní masáže o viru neobejde. Připadám si, jak v obří továrně na lži, na vyrábění nemocných a a vygumování mozku všem, co raději nemyslí a jen prostě přežívají.

Co myslíte, že se stane pokud podle nich udeří druhá vlna na podzim, a jak někteří už teď vědí, bude daleko strašnější a my budeme umírat jako kuřata na jatkách. Zavřeme znovu fabriky, hotely a zakážeme malým podnikatelům pracovat? Může se to stát, ale pak bude další scénář zase jen hřebíkem do rakve naší země a našeho lidu. Teď si vláda půjčila půl biliónu, pak si půjčí celý bilión a připočítáme to k těm skoro dvěma, co už dlužíme. Státní dluh. Jak myslíte, že dokážeme splatit 3,3 biliónu Kč? Nedokážeme umořit ani úroky.

Takže Covid Necovid, pokud přestaneme pracovat, dostanou ti, co tahají za nitky, všechno jen tak. Spadneme jim do klína jako ustrašení blbci s rouškou na puse. Není možné se nechat takhle zmanipulovat a prostě nepracovat a čekat, že to země zvládne. Už teď má co dělat aby uživila všechno příživníky na sociálních dávkách, všechny milionářské přísavky zdaněné v rájích. Ono to opravdu chce Dlouhý bič a malý dvůr a napráskat jim tak, že je přestanou choutky na okrádání těch, co celou tuhle zasranou ekonomiku drží nad vodou. Doufám a věřím, že lidé nejsou tupci a pochopí zavčas, co se na ně zase připravuje.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 259 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,03 out of 5)
Loading...
politicon.cz
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.