SENIOR9
16.9.2020
Kategorie: Politika

Stop 5000 pro důchodce: Předvolební infantilita ODS a TOP09

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Český blok ODS a TOPka dal společně stopku 5 000,- Kč důchodcům. Tomu se říká naběhnout si pro pár facek. K tomu člověku stačí málo aby pochopil, jak moc si tito hlupáci podřezali větev na které sedí. Tohle jim nikdy 2 500 000 voličů neodpustí. Kdo se teď může opravdu smát je Babiš. Chtěl dát důchodcům držkovné 5 000,- Kč aby aspoň na Vánoce nemuseli obracet každou korunu a mohli si udělat tyhle tradiční svátky podle sebe. Už je to to jediné, co jim zbylo na těšení. Užít si Vánoce s dětmi a vnoučaty a nemuset se pokoušet z důchodu dělat zázraky. Na tohle se těšil každý stařeček a stařenka a zase nic. Hlavně že jim v poštovní schránce přistane dárek v podobě roušek za pár kaček.

Zuřím, fakt zuřím, protože to co si ti hajzlové dovolují vůči celému národu se mě bytostně dotýká. Co se to děje v této Bohem zkoušené zemi? Je září a nic se neděje. Je prostě ticho po pěšině. Jiné roky se začínalo v obchodech s výzdobou, začínal prodej kolekcí a všude na nás jukal připitomělý Santa Claus. V reklamě už nám přivážel Coca-colu a já jsem u toho prskala, že máme Mikuláše s Ježíškem a Santu si mají nechat Amíci doma a netahat ho do Evropy. Člověka z toho napadají různé věci. Stačí si vzpomenout na Prymulu jak nám vysvětluje, že Vánoční sešlosti teda nenene. Třeba by nás napadlo při nich ještě zpívat koledy a zpěv? Ten se nám také zakazuje. Už nám nad hlavou krouží hejno krkavců a my čekáme na co? Až nám zakáží i dýchat? Měl by nám Prymula předvést jak si vede ve výrobě respirátorů.

Všimli jste si, že o Zemanovi a jeho dělení našeho národa už se nemluví? Proč by mělo. Roušky spolehlivě zastaly tento problém a rozdělily naše lidi spolehlivěji než prezident Zeman. Když tak čtu nadávky rouškařů nerouškařům, tak je mi z nich na nic. Co chtějí? Ať tu pusu zavřeme už napořád? Už se nerouškařům dávají facky, policie jim je nasazuje a rozdávají se pokuty. Nepomůže vám ani potvrzení od lékaře, že je prostě vzhledem k svému zdravotnímu stavu nosit prostě nesmíte.

Věděla jsem, že jsou hodně arogantní a že si myslí, co všechno jim projde, ale tohle jim neprojde. Nasrali 2500000 voličů a to je opravdu síla. Začala to svým hrubým postojem vůči seniorům Pekarová, Topkařka stylu Kalouska. Tak může být spokojená, žrát si na svátky co jen hrdlo ráčí a smát se jak Babišovi a důchodcům vytřela zrak. Myslela jsem si že, že žádnou další potvoru jako je naše Jourová už nenajdu, ale Pekarová jí skvěle sekunduje a kdyby spolu s Jourovou seděla v Bruselu, tak důchodci už nemají ani na polévku.

Vážení voliči tohle chcete? Pamatujete se jak začínal Hitler? Kdo zná historii jak vidí kam se řítíme. Co nás čeká? Noc dlouhých nožů, nebo Křišťálová noc? Začnete nás nerouškaře zabíjet nebo co? Znovu vážení voliči. Chcete aby vám vládli ti, kterým je jedno jestli máte na bydlení a na jídlo? Pokud vám to jedno není běžte prosím k volbám a dobře si rozmyslete co do urny dáte.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 550,00 Kč
Vybráno 35.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 269 times, 33 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 3,62 out of 5)
Loading...
politicon.cz
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.