studenti9
10.1.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Stojíte před rozhodnutím, kam na vysokou školu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Jakým směrem se bude dále ubírat vaše studium po ukončené střední škole, je nelehká volba. Pro kterou vysokou školu se rozhodnout, aby léta strávená studiem nebyla promrhaným časem?

Máte představu o zaměření studia?

V prvé řadě je dobré vědět, jakému oboru se chcete věnovat. Ve většině případů o něm už rozhoduje zaměření střední školy. Poslední dobou jsou nejoblíbenějšími obory ekonomika, management, právo či marketing.

Studijní programy

Vysoká škola Praha nabízí šest studijních programů v rámci bakalářského studia. Prezenční i kombinovanou formou lze studovat obor Podnikání, Podnikání a management v obchodu a službách, Aplikovanou informatiku, Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě a Marketingovou komunikaci.

Čím pokračovat dál?

Na navazujícím magisterském studiu se můžete věnovat oboru Podnikání, Soukromoprávní studia a Marketingová komunikace. Opět se lze rozhodnout, zda zvolíte prezenční, nebo dálkový způsob výuky.

Profesní vzdělávání

Chcete si rozšířit vzdělání v rámci vašeho zaměstnání? Pro manažery, podnikatele a další vedoucí pracovníky je připraven profesně orientovaný program, na jehož základě získáte titul MBA. Podmínkou je úspěšně absolvované magisterské či bakalářské studium. Obor Právo v manažerské praxi LL. M. Praha je určen k rozvinutí právních dovedností, jež posléze využijete v manažerské praxi. S ohledem na vysoké pracovní nasazení studentů a jejich osobní závazky trvá studium pouze 1 rok.

Proč nezačít letním semestrem?

Na většině škol je pravidlem, že začátek školního roku patří měsíci září. Pražská vysoká škola podnikání a práva nabízí studium od února. To je skvělá zpráva pro ty, kteří začali studovat na jiné vysoké škole, jež jim prostě nesedla. Proto nemusí čekat půl roku, než budou moci nastoupit na obor, který jim bude více vyhovovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 286 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.