eu-executioner
30.8.2018
Kategorie: Politika

Stejný metr pro všechny?

Sdílejte článek:

IN

S měnícími se zájmy Evropské unie prochází změnami i mnoho nástrojů, které  mají sloužit ke ,,správnému” vedení  občanů kontinentu.  Mezi ně patří především média, dále sociální sítě, občas přijde i na činnost bezpečnostních složek. Chtělo by se říct v extrémních případech neposlušnosti jednotlivců či celých skupin, skutečnost je však úplně jiná. Represe nesmiřitelných s praktikami novoevropských elit se postupně zvyšuje, už dávno se nedá říct, že nenápadně. Je naprosto zjevné, kdo se se svými názory hodí a kdo se posunuje do pozice nepřítele.  

Zájmy Evropské unie nezastupují, ale spíše vytváří politici, kteří jsou dlouhodobě odtržení od reality. Jestliže Evropský parlament má v sobě nepatrné zbytky demokracie, což se těžko obhajuje, uvědomíme li si, kdo se a jak do něj dostává, jak je placen a které bonusy k funkci europoslance patří, pak Evropská komise patří k největšímu světovému představiteli diktátorského zneužívání moci. Její předseda je pak už jen důkazem toho, že k vykonávání této funkce stačí být žoviálním, alkohol neodmítajícím a světovládcům poslušným politikem. Ono se v deliriu snadno slibuje a naslouchá a při případném procitnutí přichází strach z nenaplnění vlastních slibů daných korporacím, bankéřům a multifunkčním miliardářům. Potřeby běžných obyvatel, jejich priority a obavy jsou poté pouhou otravnou muškou poletující kolem vztyčených nosů slovutných hodnostářů. Pro ně jsou důležitější vlastní postup výše, prosazování dobře zaplacených ideí, byť šílených, a jejich uvádění do provozu.  Peníze nesmrdí a udělat ze sebe blbce za ně stojí. Navíc díky pocitu vlastní nedotknutelnosti si tito ani neuvědomují, jak hloupě vystupují a vypadají.

Zákon padajícího lejna samozřejmě umožňuje přípravu dalších kádrů v jednotlivých zemích. I proto je stále více těch, kteří přizvukují svým nadřazeným a doufají, že postoupí na bájný Olymp. Přičemž vrcholní představitelé některých zemí jsou přímo předurčeni k nejvyšším eurounijním postům. Takový Francouz Macron a za Němce Merkelová, Italové mají svou Mogherini, ti všichni jsou zářným příkladem budoucích kandidátů na šéfy  Evropské komise.Proslulá Italka však zvolila přímou cestu. To se týká těch nejlepších kádrů. Pro prosté europoslance je však míst více, takže stačí správně artikulovat a papouškovat  vhodné euronázory a dále je prezentovat všude tam, kde je to možné. Nejlépe v médiích. U nás je ideálním krokem eurořiťolezectví vystupování v ČT. Samozřejmě žádané je antizemanovství, kritika Putina a celého Ruska, Asada a Trumpa, litování Ukrajiny.  Dalším tématem je kladný přístup k migraci, genderovému šílenství a islámu. Kdo vše toto splňuje dle bruselské šablony, má nakročeno. Kdo tyto názory nesdílí či je vykládá jinak, je rasista, xenofob a nevhodný k jakékoliv diskuzi.

Média jsou plná vhodně vybraných zaměstnanců. Jejich další kariéra souvisí s nadšením, se kterým pracují ve prospěch evropské ideologie. Odměnou za vykonanou práci jsou nejen výplaty, ale i další kariérní postup a jisté price money, které plynou z vystupování v médiích. Jistě jste si povšimnuli, že vídáme většinou stejné tváře, kterým se dostává ,,dostatečného prostoru´´, zatímco oponenti se na televizní obrazovky či na stránky deníků prostě nedostanou. Pokud se to však omylem stane, dochází buď k pokusům o jejich dehonestaci, případně i taková reportérská esa, jakým je třeba Drtinová, dostanou na frak a příště si dají pozor s výběrem pozvaných.

Média zkreslují a zamlčují skutečnosti jako na běžícím pásu, ale ještě existují nezávislí autoři, otevření kritici systému. Ti většinou uveřejňují své úvahy na svobodných serverech a k čitatelům se dostávají jejich příspěvky pomocí sociálních sítí. Právě jejich cenzura a možnost redukce svobody v oblasti názorů je fenoménem posledních měsíců. Na stejné straně, jako je skupina fanatiků schopných udělat vše proto, aby euroskeptici, odpůrci migrace a vyznavače klasických vztahů mezi mužem a ženou ztratili prostor pro prezentaci svých argumentů, stojí i ti, kteří mají moc dostatečnou k tomu, aby i tak velké hráče, jakým je facebook přinutili ke spolupráci a postupné degradaci práva na svobodný projev.

Z výše uvedeného vyplývá, že dochází k zvýhodňování těch, kteří sympatizují z neomarxistickým směřováním především západu Evropy do míst, ve kterých už její východ a střed jednou byly. Naopak ti, kteří upozorňují, že u nás dochází k návratu k represím, všeobecnému špiclování a udavačství, jsou umlčováni. Co je jedněm povoleno, za to jsou jiní lynčováni. Rozsah prostoru, který je poskytován zástupcům jednotlivých směrů, se razantně liší. Přestože absolutní většina našich spoluobčanů nesouhlasí s migrací a preferují zachování klasického modelu rodiny, polovina s naším setrváním v Evropské unii, koncesionářské poplatky vadí téměř všem, ale podíváme li se kolem sebe, jsme přesvědčováni o jiném rozložení sil. Bohužel realitou je to, že silová média zůstávají u nás v rukách pohrobků Václava Havla a idealistů, kteří se však stali výkonnými praktiky v prosazování zcestných zájmů vůdců EU. A ta světová u nás prezentovaná jsou pro změnu ovládaná lidmi vytvářejícími nový světový pořádek dle svých představ a potřeb neslučitelných se základy skutečné demokracie. Dvojí metr tak má reálnou podobu.

 

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 606,00 Kč
Vybráno 27.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 45 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.