policie nemecko
5.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Stav společenské demence

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Antifa fašos předevčírem vyfotili v jednom policejním voze v Duisburgu leták s nápisem „braň sebe i svoji zem”, který vydalo tzv. Identitické hnutí, a pravděpodobně se příslušník policie sympatizuje s uvedeným nápisem nebo přímo s tímto hnutím převážně mladých Němců, antifa fašos to okamžitě publikovali na twitteru a jejich protesty dostaly nový náboj, předchozí už veřejnost nejen obtěžovaly, ale i nudily. Včera následovala velká razie v policejním prezidiu v Duisburgu. Podle informací v Rheinische Post byly i důkladně prohledávány skříňky příslušníků.

V novinách se dál sděluje, že policajti prý ve skříňkám neukrývali jenom služební materiál, ale privátní předměty, opravdu závažné zjištění, ministři to nedělají? Při důkladném prohledávání skříněk a špiclování, což je Němcům vlastní, se objevil u mnoha příslušníků materiál, který by mohl naznačovat pravicové názory.

Demence policejních direktorů v Duisburgu je nezměrná: „Okamžitě vnitřní šetření bylo spuštěno, opravdu se v jednom služebním voze jednotek nasazení našel leták. Dotyčný předmět byl zajištěn a předán státní prokuratuře k dalšímu šetření, které odkryje trestnou relevanci“.

Policejní prezidentka socanka Elke Bartels: „Rasistické myšlení nemá v policejních řadách místo a nebude tolerováno. Případ je velmi závažný a do detailů to rozpracujme“.

Při čtení této zprávy normálního Evropana musí jímat hrůza, máme něco společného s Elke Bartels a jejími kumpány v policejním prezidiu a duisburském vládnoucím klanu, stejně málo jako s jejich předchůdci s Petschkova paláce (pečkárny), kde vytloukali z hlavy taky myšlení.

Socanka Bartels a její partajní kumpáni desetiletí ovládající město, je proměnili v místo, které se podobá všemu možnému, jen ne evropskému. Dočteme se např., že rivalizující grupy Arabů, Turků a Kurdů jdou po sobě mačetami. Multietnická společnost policejní prezidentky Bartels, kde kromě pravicového myšlení se toleruje jakákoliv perverze a středověká pověra. Drogy, zbraně, násilí a náboženský fanatismus. Marxloh no-go-area, podobně Hamborn atd. Kriminalita neobyčejného rozsahu bující na multietnickém podhoubí a vlastně už ne-německé společnosti.

Braň svou zemi je v očích socanů typu Bartels zločin. Německý Duisburg je minulostí, dnes se to podobá Kábulu a třetímu světu. Duisburg je příkladem, jak ideologická perverze v politice dokáže zničit hodnoty, které Evropa budovala staletí.

Čtenářka Lisa píše k novinové zprávě o násilí ve městě: „Duisburg-Ruhort, Bruckhausen, Hochfeld, Laar, Meiderich jsou čtvrti, kde etničtí Němci jsou menšinoví a kriminalita imigrovaných je závratná, ve středu města na Konigstrasse se nemůže nikdo cítit v bezpečí, napětí ve městě je vysoké. Etničtí Němci nemohou vyjádřit veřejně svoji nevoli k situaci, jednoduše mají strach z represí. Politikum a média situaci zlehčují“. Policejní příslušníci nesdílející perverzní multikulti náhledy policejní prezidentky Bartels s největší pravděpodobností, a jak jinak, budou vyhozeni.

Autor: LC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 936,00 Kč
Vybráno 2.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 660 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
loading...
163 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.