policie nemecko
5.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Stav společenské demence

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Antifa fašos předevčírem vyfotili v jednom policejním voze v Duisburgu leták s nápisem „braň sebe i svoji zem”, který vydalo tzv. Identitické hnutí, a pravděpodobně se příslušník policie sympatizuje s uvedeným nápisem nebo přímo s tímto hnutím převážně mladých Němců, antifa fašos to okamžitě publikovali na twitteru a jejich protesty dostaly nový náboj, předchozí už veřejnost nejen obtěžovaly, ale i nudily. Včera následovala velká razie v policejním prezidiu v Duisburgu. Podle informací v Rheinische Post byly i důkladně prohledávány skříňky příslušníků.

V novinách se dál sděluje, že policajti prý ve skříňkám neukrývali jenom služební materiál, ale privátní předměty, opravdu závažné zjištění, ministři to nedělají? Při důkladném prohledávání skříněk a špiclování, což je Němcům vlastní, se objevil u mnoha příslušníků materiál, který by mohl naznačovat pravicové názory.

Demence policejních direktorů v Duisburgu je nezměrná: „Okamžitě vnitřní šetření bylo spuštěno, opravdu se v jednom služebním voze jednotek nasazení našel leták. Dotyčný předmět byl zajištěn a předán státní prokuratuře k dalšímu šetření, které odkryje trestnou relevanci“.

Policejní prezidentka socanka Elke Bartels: „Rasistické myšlení nemá v policejních řadách místo a nebude tolerováno. Případ je velmi závažný a do detailů to rozpracujme“.

Při čtení této zprávy normálního Evropana musí jímat hrůza, máme něco společného s Elke Bartels a jejími kumpány v policejním prezidiu a duisburském vládnoucím klanu, stejně málo jako s jejich předchůdci s Petschkova paláce (pečkárny), kde vytloukali z hlavy taky myšlení.

Socanka Bartels a její partajní kumpáni desetiletí ovládající město, je proměnili v místo, které se podobá všemu možnému, jen ne evropskému. Dočteme se např., že rivalizující grupy Arabů, Turků a Kurdů jdou po sobě mačetami. Multietnická společnost policejní prezidentky Bartels, kde kromě pravicového myšlení se toleruje jakákoliv perverze a středověká pověra. Drogy, zbraně, násilí a náboženský fanatismus. Marxloh no-go-area, podobně Hamborn atd. Kriminalita neobyčejného rozsahu bující na multietnickém podhoubí a vlastně už ne-německé společnosti.

Braň svou zemi je v očích socanů typu Bartels zločin. Německý Duisburg je minulostí, dnes se to podobá Kábulu a třetímu světu. Duisburg je příkladem, jak ideologická perverze v politice dokáže zničit hodnoty, které Evropa budovala staletí.

Čtenářka Lisa píše k novinové zprávě o násilí ve městě: „Duisburg-Ruhort, Bruckhausen, Hochfeld, Laar, Meiderich jsou čtvrti, kde etničtí Němci jsou menšinoví a kriminalita imigrovaných je závratná, ve středu města na Konigstrasse se nemůže nikdo cítit v bezpečí, napětí ve městě je vysoké. Etničtí Němci nemohou vyjádřit veřejně svoji nevoli k situaci, jednoduše mají strach z represí. Politikum a média situaci zlehčují“. Policejní příslušníci nesdílející perverzní multikulti náhledy policejní prezidentky Bartels s největší pravděpodobností, a jak jinak, budou vyhozeni.

Autor: LC

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 760 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
163 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.