pandemic-4933793SPOLVIR
21.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Státní kreténismus od pastelek ke svetrům

Sdílejte článek:

NAFTALI

Tak si nám ten podivný státní covidčokl už trochu přidřepnul na bobek a vládní Bratrstvo kočičí pracky se proto rozhodlo nám malinko povolit obojek, kterým nás dusí. Ale jen malinko, aby si plebs moc nevyskakoval. Není to tak dávno, co zákazníci bloudili supermarkety a nevěřili svým očím. Flašky chlastu si každý mohl nakoupit co taška pojme a hrdlo ráčí, ale pastelky a sešity pro děti, které jsou k domácí distanční výuce nutnost, byly zapáskované. Zatracené pastelky!! Tak to jsou ty příčiny, že se nám ten korouš, o jehož umělém původu nepochybují ani veřejnoprávní presstituti ( jen se nemohou shodnout, kdo za to může), nechce vzdát a zmizet! Pastelky a sešity za to mohou. Tak je zapáskujeme, mrchy. Jenže ono nic.

Korouš se drží dál.

Nicméně se statistikami naše Bratrstvo kočičí pracky čaruje zdatně. Jednou nahoru, pak zas dolů. Jak se komu hodí. Uzdravené nikdo nepočítá. Když hrozí rozvolnění, návrat k normálu, tak ty statistiky honem nafoukneme a přidáme nějakou strašnou zprávu. Třeba že se nám tady šíří strašný virouš z Anglie, Afriky nebo Tramtárie. Tak zas obojky na krk! Bojte se důchodci. Žádné rozvolnění, holoto! Ve státním lochu budete!!!. Až do voleb! A po nich znova!. Ty informace kolem korouše a počtu mrtvol už jsou ale tak pitomé, že člověk má pocit, že před koroušem se nám tu vůbec neumíralo. Všichni jsme tu juchali do sta let a pak asi zmizeli v matrixu.

Ale zpět ke státnímu kreténismu. Zima je veliká, mamky bědují, že nemají děcka do čeho obléct a obout. Halt každý nemá doma plné almary jako Prymakula a spol. Většina lidí kupuje něco až tehdy, kdy na to má. A čím dál víc lidí nebude mít díky státnímu lochu už na nic. Ani na nájem. Boty na zimu pro dítě na e-shopu nekoupíš. Děcko si musí boty zkusit. Bundu taky. Matky se vztekaly a právem. Tak Bratrstvo kočičí pracky kapánek povolilo, protože naštvaná matka na podzim Koblihy volit asi nebude.

Ode dne D si tak mohou matky i tatínci, abychom byli genderově vyvážení, s milostivým svolením Bratrstva koupit pro dítě zimní boty a bundu v obchodě. Ovšem dospělák si totéž ve stejném krámu koupit nesmí. Proč? Protože COVID! A tak politický kreténismus zas jede na plný céres.

U nás ve městě otevřeli nedávno obchod pro dolních deset milionů. Pak ho z rozhodnutí Bratrstva kočičí pracky zavřeli a teď otevřeli. Ovšem pohled dovnitř stojí za to! Na pravé straně se hadry pro dospělé krčí za páskou. Tak teď už víme kdo za to může že korouš neklesá. Bundy, kabáty a svetry pro dospěláky!!!!. Zapáskovat ten humus!!!

Představme si situaci. Do obchodu vejde máma s děckem. Tepláky pro dítě si koupit může, ale svetr pro mámu už ne. Co by se asi stalo, kdyby drzá matka sáhla po zimní bundě přes pásku. Asi by zpoza pásky vyskočil strašný korouš drzou matku zardousil a vyhubil půl města? Nebo by ji prodavačky hnaly z obchodu holí? Prázdným mozkům ze Strakovky asi nedošlo, že možnost nakupovat oblečení a boty pro děti nevyřeší zvýšený pohyb lidí v obchodě. Žádná rodina nepošle dítě mladší patnácti let nakupovat do obchodu šaty a boty. Vždycky s ním jde někdo z rodiny, matka, babička, někdy obě najednou. Nechtějí riskovat, že děcko přinese domů hadry o dvě čísla větší nebo že peníze na bundu utratí za blbosti.

Tak přesně tohle jsou situace, které budí smích a posílají do kopru naprosto všechna rozumná bezpečnostní opatření. Byť jich moc není. Tak se nelze divit, že čím dál víc lidí už toho má dost. Odmítají nosit na puse posmrkanou plínu, krčit se ve sklepě, bát se bát, sedět jen doma a s očima vypoulenýma na obrazovku TV poslouchat nesmysly velkého Koblihy a hlavně číst statistiky evidentně vycucané z palce u levé nohy. A proč? PROTOŽE COVID!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 400,00 Kč
Vybráno 35.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 744 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)