uradurednik
1.2.2021
Kategorie: Ekonomika

Státem placení nikdy nemohou pochopit ty, kteří se dnes musí rvát o svoji existenci a živobytí

Sdílejte článek:

DAVID VLK

Potřeboval bych vědět, jak dlouho ještě budeme mít zavřenou prodejnu koupelen? Jestli si jako mám koupit nový kalhoty, nebo stačí obyčejné tepláky. Taky bych potřeboval vědět, jestli mám na pole vysadit brambory a mrkev, abychom měli aspoň co žrát na podzim. Nejvíc mě na tom sere , že po třiceti letech podnikání, bude půlka živnostníků v lepším případě začínat znovu, v tom horším je čeká exekuce a krach. Je zvláštní , jak snadno se tenhle národ rozdělil na dvě půlky, které si nemůžou vůbec rozumět.
 

Jednu půlku platí stát a ti jsou v klidu a ti druzí , kteří se živí sami jsou v prdeli.
 .
Můžeme to okecávat jak chceme, můžeme mít plnou hubu humanismu, odpovědnosti, solidarity a lidství, ale faktem je, že skupina živící se sama bez státu nese mnohem větší náklady na tuhle epidemii, než ta živená státem. Nemocní jsme stejně a smrtelní taky, ale jenom některým nám jde o existenci a živobytí.
 .
Pseudo humánní kecy o tom jak nejdůležitější je zdraví a život si může každý laskavě strčit za klobouk. Může si je totiž dovolit jen ten, kdo je placen státem a nemusí se rvát o své živobytí.
 .
Pořád všude posloucháme svatouškovské kecy o tom, jak musíme ochránit něčí životy i přesto, že jsem deno-denně svědky toho, jak mnozí z těch ochraňovaných, své životy ochraňují jen, když se jim to hodí, třeba do té doby než dostanou v Kaufu zlevněný ocet.
 .
Já bych ale chtěl položit jednu otázku a chtěl bych na ni dostat odpověď.
 .
Naše životy nemají stejnou cenu? Nebo mají nižší cenu? Nebo jakým právem jsou nadřazeny některé životy nad našimi životy?
 .
Nedělejte ze mně laskavě padoucha a špatného člověka! Jsem mnohem větší lidumil, než naprostá většina z vás, ale začínám mít pocit, že tady nejde o žádné lidství, ale že jsem jen skočili na špek hrstce grázlů, která nám tady domnělým lidstvím a humanismem jenom zakryla oči, aby si s námi mohli snadněji utřít boty a odrbat nás o všechno.
 .
P.S. Aby bylo jasno, dodržuji všechna vládní nařízení včetně těch tupých a nelogických a nesouhlasím s jejich porušování. Odmítám být, ale poslušnou nemyslící hračkou.
 
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 773 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)