cikanideti
18.10.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Státe, neposílej dotace na integraci Romů, žádní u nás neexistují

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

NAFTALI

Ředitelé škol musí každý rok vykazovat, kolik romských dětí k nim chodí. Neví ale, jak si s evidencí poradit, a někteří to považují za diskriminaci romských dětí. Údaje slouží jako důkaz Evropské unii, že se daří romské děti integrovat do běžných škol. „Odmítám zkoumat, jestli někdo má, nebo nemá romský původ, jako ředitelku školy mě to nezajímá a nemám k tomu jakoukoliv pravomoc. Musela bych vytvořit dotazník nebo se ptát rovnou rodičů, jestli je jejich dítě Rom, a to dělat nebudu, příčí se mi to,” uvedla ředitelka jedné ze základních škol na Liberecku, která si nepřála uvádět své jméno. 

Ředitelé škol musí každý rok posílat ministerstvu školství informace o tom, kolik mají učitelů, jaké mají ve škole vybavení nebo třeba kolik dětí posílají na lyžařské kurzy. Jedna z otázek, která je od loňského září součástí sběru dat pořádaného ministerstvem, je však kontroverznější. Míří totiž na počet romských žáků. Ano, toto je typická ukázka schizofrenie dnešního moderního přístupu.

Tak tady je jasně vidět, jak se ta veškerá sluníčkářská pseudo humnoidní idiocie zahryzla do vlastního zadku stylem připomínajícím Hlavu 22.

Humanoidní doktrína tvrdí, že v žádném případě není možné jakýmkoliv způsobem třídit kohokoliv jen na základě jeho pohlaví, rasy, náboženství a podobně. Navíc pokud někdo zmíní veřejně to ošklivé slovíčko národnost nebo rasa, okamžitě přispěchají sluneční odborníci s tím, že žádné rasy neexistují a neexistuje ani jednoznačná definice slova národ a národnost, tudíž například nelze přesně definovat, kdo je to Rom. Tudíž člověk, který veřejně hovoří o rase a národnosti, budiž veřejně kamenován

Ovšem na druhé straně zákon říká, že když se někdo rozhodne vytvořit nějaký podpůrný program či integrační program z veřejných peněz na cokoliv, musí se zcela přesně a jasně definovat cílová skupina, aby bylo možné sledovat výsledky toho programu. Tudíž, kdo nedefinuje, nedostane.

Takže z toho zcela logicky a jasně plyne, že je třeba okamžitě ukončit veškeré podpůrné programy týkající se Romů (nevíme totiž, kdo je to Rom), černochů (ti rovněž neexistují), nejlépe i žen (definice kdo je to žena je dnes již také genderově rozmazaná) Takže milá státní kaso, přestaň dotovat okamžitě a hned veškeré romské neziskovky a podpůrné programy z našich peněz, neboť u nás žádní Romové nejsou!!!!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 85 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.