V takem systemu musi byt roba zodpovědna, bo si vybira chlopa na cely život. Neni možne narobit si hromadu děcek a pak jim najit noveho fotra, bo ten stary se ji už nelibi. Rozvodovost v takem systemu je nizka, rodiny žiju pokupě a když ma v rodině kdosik problem, ostatni mu pomožu, bo stat tu neni od teho, aby se o kohokoliv staral. Stat tu je od teho, aby pomoci armady chranil lidi před hovadama zvenku a pomoci policajtu před hovadama zevnitř. V takem systemu je chlop chlopem, roba robu, a nikoho nenapadnu take zhovadilosti, jako že ve firmě, v havirni, ve slevarni ma byt polovina bab a tak podobně.

 

FEMIN

 

Naš system, kery dluhodobě prosazujeme my všeci z Bilderberga, pomaha likvidovat tyto tradyčni vztahy, z chlopu robi baby a z bab robi slepice.

 

Taka typicka česka slepica se poflakuje do třiceti po světě a studuje nejruznějši multykulturni jedy jako feminyzmus,  rovne přiležitosti a jine blaboly. Ve třiceti se divi, že ju žadny normalni chlop nechce a tak skoči po prvnim idyjotovi, od kereho si necha zrobit děcko, bo kamošky řikaly, že biologicke hodiny su tu. Za tři roky taka slepica zjisti, že vychova děcek neni taka sranda, ten idyjot, kereho si zebrala je opravdu idyjot, rozvede se a začne hledat jineho pitomca, kery by živil jeji děcka. A bo je to nezodpovědna slepica, ten idyjot, kereho si předtym vybrala, ji ani neni schopny platit alimenty, bo ma co robit, aby zaplatil svoje naklady.

 

Kdysik davno by taka slepka pošla hlady. Dneska mame naštěsti nove multykulturni zakony přijate levicovu vladu, schvalene levicovym parlamentem a podepsane levicovym prezidentem, kere ustanovily, že se o taku stupidni slepicu postarame my všeci. Když ji ten jeji idyjot nepošle alimenty, zaplatime ji je my. Takže dneska se už vlastně nemusi ani vdavat, može si narobit děcek kolik chce, a my ji to všecko zaplatime. Statni uřednici odhaduju tuto platbu na milijardu ročně. Když cosik odhaduje statni uřednik, možeme si byt jisti, že to budu milijardy tři.

 

A tak to ma byt, bo přesně tak si to multykulturni Mordor naplanoval. Dalši hřebik do rakve normalni společnosti je zaraženy.

 

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Bilderberg.