samet2
7.10.2021
Kategorie: Historie

Stat založeny na lži a volebnim podvodu

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKAJeden stary chlop, kery ve štyryašedesati emigroval, ze srbskym pasem cestoval po světě a tym se zaslužil o založeni Česko-Slovenska prohlasil, že stat se spravuje těma prostředkama a idejema, na kerych byl založeny.

Cosik na tym musi byt, jinak by si ho poslanci teho statu nezvolili několik razy za prezidenta.

Tuž podivejme se fčil v době předvolebni, jak je na tym stat, jehož režim byl založeny na koncu roka 1989. Je to sice nepřijemne, ale musime konstatovat, že byl založeny na lži a podvodu.

Ta lež spočiva v tym, že jako zakladatele tohoto režimu su dodneška oslavovani stavkujici študenti a jejich předvoj, chlapci a děvčata ze spolčeni Charta 77, vedeneho našim nejvyššim osvicenym vladařem, budiž mu země lehka. V den vyroči počatku teho režimu je napsane “Boj študentu za svobodu”. A to je lež. Plati to možna o tych študakach z roku 1939, ale o padesat roku později o žaden boj nešlo.

Bojovali třeba Maďaři. Bojovali Polaci, keři hned po nahrazeni socialistu nacionalnich socialistama internacionalnima na jaře 1945 neodložili zbraně a neustali v boji, v kerem byly tisicovky mrtvych a pokračovali aji v rokach padesatych, šedesatych a sedumdesatych, než to cele dotahli do vitězneho konca v letě 1989. To byl boj.

U nas to nikdy boj nebyl. Všimněte si, že my mame kampaně a mame furt pocit, že boj v take kampani trva tyden. Maximalně dva. A pak když vyhrajem, vitězove se obejmu, zavřu nebo popravi nepřatele a raduju se. Když prohrajem, ideme se opit, nenavidime cizaky, keři nam prohru zpusobili, ti chytřejši s nima začnu dřiv nebo později kolaborovat, ti druzi, keři se vic zkompromitovali v předchozi kampani, vstupi do šede zony nazyvane někdy dysent, někdy exil a čekaju na dalši přiležitost, kera se dřive nebo později objevi.

Kampaň od mobilizace do odstupeni pohraniči v roce 1938 trvala tyden. Pražska kampaň v květnu 1945, kdy se obyvatelstvo hlavniho města pokusilo zabranit hodnym Němcum, aby odešli a zablokovali jim ustupove cesty do amerycke zony, trvala pět dnu. Vitězny unor alias unorovy puč trval šest dnu. Kampaň “vitajici” sovětska vojska, kera přišla na zakladě dohody mezi našu a jejich vladu z roku 1965, trvala přesně tyden, než se uneseni polityci vratili z Moskvy a lid pochopil, že kampaň skončila. No a kampaň chybně nazyvana jako “sametova revoluce” vyvrcholila tež po sedmi dňach kapitulaci bolševickeho vedeni a ukončena byla tři dny pote na tym place před pražsku Spartu, kde lid spolu se zbožňovanym pisničkařem zapěl song Havličku Havle.

Žadna revoluce, ani boj to nebyl. Byla to realizace planu suduhu Gorbačova a Reagana z roku 1987, kdy Mr. G prohlasil, že “demobilizuje pul milionu vojaku a nebude branit zemim středni Evropy, aby si samy zvolily svoju cestu“. Mr. R později potvrdil, že dohoda o převratach měla byt dokončena do prosinca 1989 a plněni dohod mělo byt ve stejnem terminu vyhodnocene na Maltě s jeho naslednikem starym Bušem. Doknočenim procesu měly byt tzv. svobodne volby v satelitnich zemich, tajak bylo puvodně dohodnute na Jaltě 1945, bo k temu tenkrat nějak nedošlo.

A tak se včas podařilo provest dohodnute změny v Polsku, Maďarsku, Německu a Bulharsku. Českoslovenšti bolševici se ale realizaci dohodnuteho planu branili, a tak byl provedeny urychlujici manevr zvany “mrtvy student”. Akce naplanovana sudruhama z Moskvy byla uspěšně provedena pomoci prvni česke fejkňůs, keru do Svobodne Evropy vypustil jeden naš trockista. Změny proběhly všude pod dohledem sovětske armady, enem v Rumunsku v te době žadna nebyla, rumunsky vudca se držel jak cyp a protože už hořelo splněni planu a do konca terminu zbyvaly dny, musel byt rozstřilany kalašnikovama aji ze svoju staru.

Tuž co? Ještě furt trvate na formulaci, že u nas to byl “boj studentu za svobodu”?

Ono se to zda jako davno zapomenuta věc, ale všimněte si, jak nam ju buch při každe přiležitosti připomina. To proto se to pořad opakuje a opakovat bude, dokud si tu blbu pravdu neřekneme na plnu hubu. Bo pokud v nadchazejicich bojach, kere su už na dosah ruky, si budeme zas myslet, že to kdosik zrobi za nas a boj bude trvat tajak hokejove mistrovstvi světa tyden, maximalně dva, pak dopadneme velice blbě…

(pokračovani bude v Brsku)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 833 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)