Minimum-Wage-Police-State
16.1.2018
Kategorie: Ekonomika

Stát, volby a politika jsou podvod s jediným cílem: okrádat lidi. Jak dlouho ještě budeme přihlížet, než se začneme bránit?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,06 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MICHAL HÁJEK

Zkuste se někdy zamyslet nad jednou jedinou otázkou: proč máte vlastně povinnost být občanem nějakého státu jen proto, že jste se – ideálně z lásky dvou lidí – narodili? Zvláštní otázka, ale ještě zvláštnější odpověď: narodíte se, dostanete značku na uši (pardon, rodné číslo) a od té doby jste hlídáni, jak kdybyste měli elektronický náramek v domácím vězení.

Pravidla tohoto „občanského babysittingu“ vymezuje tzv. zákon. Zákony říkají hodně věcí – ale hlavně říkají, za co všechno máte tomu systému (jménem Stát) povinnost dávat (platit) peníze bez jakéhokoli práva reklamace či vystoupení z toho systému. A pozor: Vaše povinnost platit není dotčena tím, že Stát Vám za ně neodvede žádnou službu nebo tu službu odvede nekvalitně či deficitně – vůči státu prostě neexistuje právo reklamace, ale platit musíte. Může takové zřízení být spravdlivé, svobodné nebo morální?

Napadlo Vás někdy, že byste měli mít základní lidské právo si “svůj Stát” vybrat či vytvořit, tedy se o své potřeby starat v komunitě lidí, které si svobodně vyberete a kterým věříte? Že když Vás někdo nutí platit do společné kasy (veřejného rozpočtu) s jinými lidmi, které jste si svobodně nevybrali, je to zločin proti základním lidským právům? Že díky technologiím a internetu se můžete spojit s kýmkoli a určit si společně s ním jak se – opět společně, sdíleně – budete nejen bránit zlu a zločinnému přerozdělování, ale také jak si stavět své vlastní (svobodné, dobrovolně sdílené a transparentní) sociální a zdravotní zabezpečení, školství a třeba i ekonomiku (sdílenou s těmi, které si dobrovolně vyberete, bez zásahů států a bank?). 

Sedli jsme na lep podvodu jménem stát, největší falešné jistotě moderních dějin: řešíme, jak má vypadat demokracie, jak mají vypadat státy, jak mají vypadat politici, zákony, kde se má kouřit – a úplně jsme přestali řešit, jak vypadají naše vlastní životy a životy našich rodičů, dětí a budoucích vnuků.

Ano: centralizované státy spojující násilím finanční prostředky lidí (protože ve Státě o nic jiného než o peníze nejde), kteří spolu reálně nemají nic finančně či jinak společného, splňují všechny znaky organizovaného zločinu. To žádná demokracie není, to je finanční tyranie. Proč má můj kamarád z Brna přispívat na zhroucenou lávku v Troji a proč mám já přispívat na odbahnění Príglu? Proč mám já přispívat na školné jeho dětí a důchod jeho rodičů a proč on musí povinně přispívat na školné mého synovce a důchod mých rodičů? Jsme kamarádi, zůstaneme kamarádi a pomáhat si budeme v každém případě, jak to děláme už přes 15let – a to, že se budeme každý v maximální možné míře starat o své okolí a blízké, to naše přátelství neoslabuje, ale naopak mu dodává váhu. A proč nemáme právo se o věci, které se nás týkají, starat sami bez kurately a přerozdělování organizovaného státem? Odpověď je jednoduchá, až to o zem bouchá: protože pak by organizovaný zločin povýšený na stát, parlament, politické strany a zastupitele neměl co rozkrást. A to je jediná role dnešních států a voleb (prezidentských či jiných), které mají poskytovat zdání jakési demokracie (jejímž jediným snem je pohříchu globální bankovní socialismus).

Je proto jen jediný způsob, jak se ten obludný kolos takzvané demokracie a globalizace dá zastavit a jak už to tak bývá, není nakonec složitý: vypustit z něj peníze. Důsledná decentralizace, omezení pravomocí státu a jeho úředníků, dramatické zeštíhlení státu, důkladná kontrola všech toků státních peněz, sdílená demokracie a ekonomika. Zrušení monopolu státu v zdravotní, školské, sociální a důchodové politice. A řada dalších věcí, které jsou uvedeny v programu 6 Cest pro budoucnost. Je nejvyšší čas si uvědomit, že žijeme v organizovaném zločinu, který se jen drze povýšil na Stát, aby nás mohl co nejefektivněji okrádat.

Autor: Michal Hájek

michal-hajek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.