ministr-Adam-Vojtěch
4.3.2020
Kategorie: Společnost

Stát selhává v boji s coronavirem: Přijďte, až budete umírat a nakazíte co nejvíc lidí!

Sdílejte článek:

EVA SVOBODOVÁ

Nemocnou ženu, která přijela z Itálie, odmítli testovat s tím, že „neberou každého“. Chápu. Přijďte, až budete umírat a nakazíte co nejvíc lidí! Nechala si udělat test na vlastní náklady, výsledek pozitivní. Dvě školní děti, všichni kolem v karanténě.

 

Ministr má ale problém : „Není možné, aby se každý testoval, jak uzná za vhodné.“ Ano, ještě bychom zjistili, kdo má koronavirus a mohli ho dát do karantény, co?

Ne, ty kokote. Je NAPROSTO NUTNÉ, aby se lidi sami nechali otestovat, když už to plošné testování rizikových osob nebyl schopen zařídit stát! Čtyři laboratoře na celou republiku nestačí. Laboratoří, které na to mají vybavení, jsou přitom jenom v Praze desítky: vysoké školy, vyzkumáky, nemocnice. Jen by je musel stát pověřit.

Osobní zkušenost od Slávka: “Byl jsem v zahraničí, je mi blbě. Na infolinku krajské hygienické stanice se nelze dovolat (zkoušel jsem to 2 hodiny). Jsou tam jen 2 telefony a 2 lidé – neustále obsazeno. Stát mi neumožní koupit si roušku a nechat se otestovat. Nemocnice mě otestovat odmítla a k doktorovi prý chodit nemám.”

Jen o víkendu se vrátilo z Itálie přes 20 000 Čechů. Otevřené hranice, žádný přehled, žádný zájem ty lidi otestovat jako nosiče nebo dát do karantény. Mezitím úřady vydávají další nesmyslná nařízení. Nejsou roušky, není dezinfekce. Dopravní podnik vykázal aktivitu, zrušil mačkání čudlíku u dveří. Že by u vlezu do metra dal barel s dezinfekcí, aby si každý pasažér vydezinfikoval ruce, to by bylo moc funkční, to nikdo neudělá.

Nekompetentnost, nepřipravenost, bordel, filcky, nekázeň.

Přehlídka idiotů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 065 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
98 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)