CHUDOBA
22.10.2017
Kategorie: Ekonomika

Stát prý bohatne, ale co jeho občané?

Sdílejte článek:

FCB D. HRADSKÝ

Andrej vypustil zprávu, že stát zvýšil příjmy o 659mld a anoisti nadšeně hýkají. Odhlédněme na chvíli od toho, jestli to je hausnumero nebo ne, ale upřímně řečeno, co je mi do toho? 

.
Zavírají se obchody, hospody, mizí služby. Ty, které zůstávají, zdražují. Údajně jsme v konjunktuře, ale lidé šetří a bojí se utrácet stejně jako v krizi, tudíž čísla jsou evidentně založená jen na velkých korporátech a bankách.
Stoupá státní buzerace, zvyšují se pokuty, dohled, administrativa. Kouření v hospodách a pivo na šlapadle na rybníce je jen nejviditelnější část koláče.

Ok. Stát vydělal více peněz, ale jak se to projevilo? Nijak. Máme lepší silnice, železnice? Zlepšilo se školství, zdravotnictví, armáda? Mají se důchodci, samoživitelky, postižení o tolik lépe? Ne. Pouze si politici mohou porcovat většího medvěda, může se ztrácet více peněz. 

Dluh? Sorry jako. Pokud řeknu, že když mi nedáte na kubánské doutníky a dovolenou v Karibiku, tak zadlužím svoje děti, budete mě mít za idiota. A u státu to projde? Stát se nemusí snažit hospodařit podle svých příjmů?
Mě prostě více peněz pro stát nijak neomamuje, když se to neprojeví na celé společnosti, na kvalitě života, když ty peníze nedostanou lidé zpátky.

Z mého hlediska tahle vláda stála za starou belu.

ZDROJ: D.Hradský

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 255,00 Kč
Vybráno 9.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 21 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.