pandemic-4933793SPOLVIR
20.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Stát nehájí naše zájmy!

Sdílejte článek:

MUDRLAND WENCA

Stát pro nás, kromě šikany s postupně gradujícími fašizujícími prvky, neudělal naprosto nic! K léčbě covidu nenabídl léky, jako třeba chudá Bolívie,  ale naopak účinné léky učinil nedostupnými, jak je patrné z tohoto videa.

Tento trend je celosvětový Smutné je, že většina lékařů nemocného covidem pošle domů, aniž by mu doporučili alespoň koagulant Acylpyrin. “Pokud se nevyléčíš samovolně, tak tě hospitalizujeme a budeme předstírat léčbu až do tvé smrti! A přitom si pěkně namastíme kapsu!” Není divu že se to musí někde finančně projevit!  
 .
Nikdo neví co covid způsobuje, ale jediným doporučovaným způsobem léčby je vakcinace. Nebezpečná západní vakcinace, o které přinesla opatrné informace dokonce i Česká televize. Proč tomu tak je, napovídá vyjádření “lidumila” Billa Gatese o tom, že každý dolar investovaný do covid vakcín se minimálně zdvacetinásobí. Toto video doporučuju shlédnout celé, aby jste získali komplexnější pohled na humanitární podnikání tohoto filantropa. Nicméně se dá předpokládat, že klanové korporace které s ním v podstatě táhnou za jeden provaz, mohou mít dlouhé prsty. Zda tomu bylo i v tomto případě můžeme jen spekulovat s vědomím, že náhody v politice neexistují. Kdyby tomu tak nebylo, tak by politici většiny států tak poslušně nepanáčkovali.
 .
Ve svých diskuzních příspěvcích k tomuto článku, jsem upozorňoval na nutnost vstupování obyvatel České republiky do řízení státu, formou otravování politiků a vlády vašimi názory na katastrofální situaci, která může vést ke státnímu kolapsu a anarchii. Popřevratové vlády zničily vše co aspoň nějak fungovalo, včetně armády. V současnosti nemá vláda dostatek zdrojů na to, aby uhlídala vlastní obyvatelstvo v dodržování nesmyslných nařízení a to od vypreparovaných respirátorů, až po hlídání okresních hranic.
 .
Nemá smysl se konejšit planou nadějí, že tento problém vyřeší někdo za nás! Záchrana tonoucích je v jejich rukách. Je o tom nutné mluvit. Například včera jsem si u zubařky neodpustil stručnou covidově – politickou aktualitu, než mne položila do křesla. Je zapotřebí se zeptat i policajtů kteří vás zastaví, jak to vidí oni. Ne všichni jsou tupí vykonavači státní zvůle, kteří si potřebují zhojit svoje pochroumané ego na jedinci bez náhubního blatníku. Jsou mezi nimi i inteligentní policajti, kteří do státní služby šli s ušlechtilými, byť naivními ideály. Oni i jejich potomci budou žít v takovém státě, na jakém se dnes podílí. Dokladem toho, že i s policajty se dá dohodnout na nějakém kompromisu, je toto video
 .
Jako argument pro komunikaci s nimi dobře poslouží případ, který jsem popsal zde. Oni budou neúspěšně hledat neidentifikovatelné pachatele trestné činnosti, v neidentifikovatelném davu. Poté budou shledáni jako nekompetentní k vykonávání své práce. Jinak to dopadnout nemůže.
 .
Pamatujte že žádný, byť sebelepší plán, nikdy nevyjde na sto procent. Globalistům, mezi které Gates patří, nikdy nevyšly jejich okupační plány s Ruskem. Vždy se to nějak zvrtlo, ať to bylo vlivem konceptuálně mocného Stalina a Putina, ale i vlivem obyčejných bolševiků. Navzdory tomu že slovo “bolševik” získalo kvůli marxistům hanlivý význam, asi nám nezbude než tomuto slovu vrátit jeho původní význam.
  • MUDrland Wenca 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 503 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)