DEN+DAŇOVÉ+SVOBODY+23.6.
15.1.2021
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Stát chce své … a co my?

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Stát chce své peníze, své poplatky, své pokuty. Armáda dozorců slídí, kde by se ještě dalo něco zpoplatnit či zdanit. Čím víc se sebere, tím víc se může rozházet. Nikdo z berňáku pro pírko plot nepřeskočí, ale na někoho zakleknout ….. to je jiná. Poplatník má právo mlčet, modlit se, doufat, že hned zas nepřijdou a že bude líp. Stát se o nás tak dobře stará, že nám na to sebere víc než polovinu toho, co vyděláme. Když mu to nestačí, tak si někde půjčí a zadluží i naše vnuky.


Pak vidíme, jak přichází válkou trpící cizinec třeba ze Somálska. Cizinec přichází s právem se usadit, bez omezení plodit se svými ženami děti, které mají stejně jako oni právo na zaopatření, léčení a vzdělání. Náklady s tím spojené hradí stát – tedy my. To vše bez toho, že by rodiče čímkoli společnosti přispěli. Na oplátku pak všichni společně se svými bratry ve víře, zemi „dobrých srdcí“ rozloží a ovládnou. Nepřijeli měnit sebe, ale nás. Přes to, že jsou tyto procesy zřejmé, tak většina vlád starého kontinentu tento proces podporuje a zrychluje. Své spoluobčany pak krmí sny o šťastné budoucnosti. Ti hloupí jim to věří, ti co z toho profitují nadšeně spolupracují a ostatní se někde víc někde méně bojí protestovat. Dopadnou ale všichni stejně.

Připadá vám tento stav spravedlivý? Ne? Pak počítejte s tím, že každý váš protest bude označen za projev nenávisti. Ti, co nejvíc křičí o vaší nenávisti jsou jí sami plni. Chtějí naši zem rozdat a nás prodat. Tato skupina toužící po výměně spoluobčanů není u nás, na rozdíl od jiných zemí, příliš silná, obsadila však ideální místa pro šíření těchto sebedestruktivních myšlenek. Je třeba odejít ze spolku zemí, které už nejsou schopny tento kurz změnit. Současná naše vláda však není schopna změnit přístup ani ke svým občanům, ani ke kolonizaci naší země EU.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 202 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.