10.4.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Stát by měl přestat financovat „menšinové a etno neziskovky“

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ 10/04/2013

Kdykoliv se v naší zemi vyplave na povrch téma problematického soužití menšin, hned se objeví nějaká podivná postava z jakési „menšinově či etno orientované neziskovky“. Ta začne obviňovat tradičně mírumilovné a tolerantní Čechy z „rasismu, xenofobie“, to když menšiny dělají nějaké problémy, páchají nadměrně kriminalitu apod. Jindy zase bude naříkat na „deprivovaným“ údělem těchto menšin, za který prý může ta česká většina. To když se nějaký odvážnější politik, nebo politický komentátor dotkne tématu neefektivního sociálního systému, který menšiny bezostyšně zneužívají. Největší povyk se obvykle strhne, když se někdo začne vyptávat na efektivitu peněz, které tyto neziskovky získávají z veřejných prostředků. To se pak neštítí žádné špatnosti a podlosti, aby si své penězovody ohlídaly. Je proto na čase se ptát, zda podobné organizace naše země potřebuje a zda je má finančně, či jinak materiálně podporovat.

 

 

Odpovědí je jasné NE. Tyto „neziskovky“ dělají zcela kontraproduktivní práci, většinou orientovanou proti zájmům a bezpečnosti naší země a ohrožuje práva, majetek a bezpečnost běžných Čechů.

 

Neziskovky obhajují a propagují špatnou věc – celé to obvykle začíná již s tou trapnou multikulturní teoriií, kterou propagují. Ony nesmysly, že všechny kultury jsou stejně dobré a navzájem se obohacují, snad již argumentačně dokáže odmítnout i středoškolák. Multikulturní lhaní je dnes předmětem posměšků široké veřejnosti. Opravdu nevím, jak někoho obohacuje třeba „cikánská kultura“ na sídlišti Chánov, nebo jak nás obohacují asijské drogové gangy….!? Vinu za špatný stav v těchto případech nenese žádný stát, či společnost, ale ony konkrétní menšiny. Za vybydlené a zdevastované domy mohou konkrétní cikánské rodiny. Stejně tak za masivní prodej drog, či jiné podvody konkrétní Vietnamci. Atd. atd… Nikdo jiný!!!

 

Neziskovky působí otevřeně proti zájmům své země.

 

Stejně škodlivá je náplň práce většiny etno/menšino neziskovek. Vždyť oni většinou navádějí své „klienty“ k zneužívání sociálního systému, k uchování svého špatného životního a hodnotového životního stylu, k porušovaní a obcházení zákonu, či dokonce ke kriminální činnosti. (např. nelegální pobyt, krytí ilegálních přistěhovalců atd). 

 

Jejich „zaměstnancům“ by prospěla normální poctivá práce v soukromém sektoru.

 

Většina zaměstnancům/neziskovkářů se vyznačuje zcela pokřiveným a věčně adolescentním pohledem na svět. Jak by také ne. Běžný neziskovkář v životě většinou nebyl vystaven normálnímu pracovnímu prostředí, které člověka naučí užitečné věci pro život. Například jak těžké je vydělat peníze a vytvořit bohatství….

 

V konečném důsledku škodí nejvíc právě oněm menšinám a jen podporuje jejich pocit oběti (a udržuje jejich závislost a parazitování na sociálním systému), nebo je utvrzuje, že jejich špatný (často kriminální) životní styl je vlastně ok. Jenže tak to nejde do nekonečna.

 

Co s tím?

 

Vláda a obce by měly okamžitě zarazit příspěvky všem těmto organizacím a spolkům.Včera bylo pozdě a jsou to pěkné miliardy! Vždyť jejich činnost je zcela kontraproduktivní. Veškerá charitativní práce mezi menšinami práce by měla být přenechána soukromým subjektům. (například křesťanské charity odvádějí dobrou práci) Dále je nutno přísně prověřit dosavadní hospodaření těchto z veřejných zdrojů financovaných etno neziskovek a případné zpronevěry potrestat a chtít zpronevěřené prostředky zpět. Jistě, strhnul by se kolem toho asi trochu povyk. Vždyť některé etno NGO jsou jen „dirty business“ jejich zakladatelů a prověrka jejich činnosti a hospodaření by asi vyvolala nemalé pozdvižení. Stejně tak možná budou dělat CR ostudu některé pochybné mezinárodní organizace… (jak to v současné době vidíme v případě Maďarska) Ale jsem si jit, že běžný většinový volič to u voleb velmi positivně ocení.

 

Proč se tak neděje?

 

Odpovědí je, že současný politický establishment žádný takový program a odvahu nemá. CSSD má ideové zábrany. TOP 09 je jako pravdoláskařská strana zase na tyto struktury silně napojená. ODS být pravicovou stranou přestala a nemá dnes programově od pravdo-lásky moc daleko… Nezbývá nám než zcela jinak volit. Udělejme takovou občanskou vzpouru daňových poplatníků, kteří již mají podobných parazitů prostě dost… prostě ukažme establishmentu, že chceme mít naší zemi řízenou lépe a třeba i bez různých etno parazitů.

 

Velmi neblahou roli také sehrávají některá média, která jsou plně ve službách multikulturní agendy. Na to existuje jednoduché řešení. Ty veřejnoprávní zprivatizovat a ty soukromá prostě nesledovat, nekupovat… ony časem zaniknou sami…a veřte, že některá k tomu nemají daleko.

 

Na závěr si nemohu odpustit trošku moralizování. Charita se dělá zdarma a ve volném čase. Jinak to je zaměstnání, nikoliv charita. Kdo chce pomáhat druhým a být za to placen, ten by měl jít pracovat do zdravotnictví, nebo třeba k záchranářům….

 

P.S. Článek se přirozeně netýká soukromých nadací, sdružení atd, které jsou financovány ze soukromých zdrojů. Ty si nás mohou dělat, co chtějí, pokud jejich činnost není kriminální, nebo neohrožuje bezpečnost a zájmy naší země…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
1 komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.