aircraft-547105_1280
23.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Staňte se alespoň na chvíli pilotem na zkoušku

Sdílejte článek:

Pokud chcete zažít něco nového, nezapomenutelného a plného dobrodružství, podívejte se na nabídku vyhlídkových letů. Usednout do letadla, vzlétnout a užít si pohled z ptačí perspektivy klidně na celou Prahu? Se společností Pilotem na zkoušku žádný problém. V následujících řádcích vám představíme zážitky, které určitě stojí za vyzkoušení. V případě, že se vám vyhlídkový let nezamlouvá, vyzkoušet si můžete, jaké to je sedět na místě pilota.

Vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem

S nádechem romantiky jsou vyhlídkové lety. Ve vzduchu zapomenete na své každodenní starosti a povinnosti, soustředit se budete jen na panoramatický výhled a přítomnost vaší drahé polovičky. Vyhlídkový let samozřejmě můžete absolvovat i sami, jestliže si chcete daným způsobem vyčistit hlavu a přijít na jiné myšlenky.

Společnost Pilotem na zkoušku organizuje vyhlídkové lety z více než dvanácti letišť rozmístěných po celé České republice. Vůbec tedy nezáleží na tom, zda jste z Ostravy, Prahy či Českých Budějovic. Přijdou si na své i zákazníci z Brna a zájemci z Příbrami.

Vyhlídkové lety jsou rozdělené do několika kategorií. Vybrat si tedy můžete, zda se má jednat o letadlo, nebo spíše vrtulník. Stejně tak si na své přijdou milovníci adrenalinu, jimž piloti ukážou, co všechno takový stroj ve vzduchu dokáže. Pokud chcete své drahé polovičce snést modré z nebe, jsou připraveny romantické lety. Své kouzlo mají také lety noční. Avšak zcela nejžádanějším je vyhlídkový led nad Karlštejnem.

Pilotem na zkoušku? Žádný problém

Pilotem na zkoušku je sice název dané firmy, ale také služby, kterou nabízí. Jestliže jste už několikrát přemýšleli, jaké to musí být v pozici pilota, vyzkoušejte si to na vlastní kůži a staňte se alespoň na chvíli pilotem na zkoušku. Třeba vás to natolik nadchne, že si uděláte papíry a začnete letadlem opravdu létat.

Zvolit můžete jeden z nabízených balíčků. První možností je řídit malé letadlo, což vás vyjde na 3 480 korun. Pokud vám nevadí připlatit si, tak usedněte do většího letadla za 4 800 korun. Jestliže byste však raději řídili vrtulník, připravte si na řízení takhle složitého stroje 7 900 korun. Pilotem na zkoušku má v záloze ještě jednu variantu, a to pilotovat letadlo a přistát na letišti na ranveji 24, ale počítejte už s cenou 11 900 korun.

Bát se ničeho nemusíte, neboť před nastoupením do letadla podstoupíte základní výcvik s poučením, abyste věděli, jak se v kokpitu chovat. Připravena jsou nová moderní letadla a vrtulníky, které ve vzduchu nezklamou.

Výše uvedené zážitky se dají zakoupit také jako dárkový poukaz, třeba někomu k narozeninám, výročí, Vánocům a dalším příležitostem. Všechno objednáte přes internet, potom si jen dohodnete termín, kdy se má váš zážitek uskutečnit.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 7 966,00 Kč
Vybráno 22.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 120 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.