2476137-trumpbiden
18.1.2021
Kategorie: Politika

Stane se Biden opravdu presidentem USA?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝBlíží se den plánované inaugurace amerického prezidenta a svět stále tápe v tom, kdo to bude. Zatímco mainstreamová média vlastněná sponzory Demokratů vůbec nepřipouští možnost, že by to nebyl Biden, mnoho lidí po celém světě si přeje, že to právě on skutečně nebude. Jeho sledovanost je mizivá a v podstatě nikoho nezajímá. Daleko větší rozruch způsobuje Donald Trump. Přestože se ho liberální magnáti snaží vymazat z povědomí lidí, vše, co dosud udělali, přineslo opačný efekt. A bude to mít další dozvuky.

Washington D.C. je plný vojáků. Bidenovi příznivci věří, že jsou tam pro jeho ochranu, Trumpovi si zase přejí, aby díky nim k inauguraci nedošlo. Zatím jim velí dosavadní obyvatel Bílého domu, v den předání moci však jeho moc nad armádou oficiálně končí. Otázkou zůstává, jak to vše dopadne. Například se senátory, kteří se podíleli na volebních podvodech. A jsou li obvinění podložena důkazy, pak dle amerických zákonů může dojít úplně k čemukoliv. Ale také nemusí, protože přání bývají otcem myšlenky. Takže kde je pravda? Zbývá několik desítek hodin do rozluštění těchto hádanek, pro někoho podstatných, jiným jsou lhostejné. Což svědčí u těch prvních o zájmu o dění a jistou jiskřičku naděje v možnost k návratu normálního života. A ti druzí prostě vůbec netuší, co vše se děje a co přijde, když se Biden inaugurace dočká.

Trumpovi příznivci jsou už nyní naháněni v mnoha státech. To i přesto, že v nich Trump skutečně vyhrál, nebo často i jen za to, že jej podporovali veřejně. A to je ještě ve funkci. Co by nastalo po jeho odchodu, to by připomínalo pogromy u nás v letech po převzetí moci komunisty v roce 1948. I proto tolik lidí věří, že Trump má plán a jde si za ním. Mainstream nás zásobuje informacemi, které považují Trumpovi fanoušci za naprosté žvásty. A protože tato média lžou systematicky a všeobecně, přičemž se v plném rozsahu manipulace s podvědomím diváků a čtenářů jejich aktivita stala profesionální a účelovou, lze předpokládat, že ani v případu amerických voleb nebudou svou taktiku měnit. Zklamání a poměrně drsné zacházení, které by čekalo voliče republikánského kandidáta v případu odchodu Trumpa do prezidentského důchodu, si nechceme ani představit.

Pokud tedy dojde na využití některých amerických zákonů a Biden prezidentem nebude, budeme svědky tvrdého boje Deep State o vlastní pozice. Je už rozlezlý jako chobotnice a moc zemí mu neodolává. Rusko a Bělorusko, pár dalších. Nám budou chodit kusé zprávy, Hamáček a další členové Aspen Institutu se budou chtít držet moci za každou cenu. V opačném případu nás už nic nezachrání před Velkým resetem, Zeleným údělem, migrací, ekonomickou krizí a genderem. Pedofilové budou nadále mít volné pole působnosti. Banky nám budou vládnout stále více. Nikdy už se nevrátí to, jak jsme žili dosud. Zatím změny vnímáme jako součást koronahysterie, ale jde o pouhou předehru.

Tento týden bude tedy zajímavý v mnoha směrech. Někdo přijde o iluze, možná o smysl života, víru v lepší budoucnost, druhý třeba naplní svá tajná přání. Přestože se to podstatné děje daleko za mořem, netrpělivost u nás je i tak oprávněná. A věřte tomu, čemu chcete. My to neovlivníme, ale na nás to celé jen může dopadnout. Nebo nám to pomoct.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 521 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
politicon.cz
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.