xshare
14.9.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Stahovat zdarma neomezenou rychlostí? Proč ne

Sdílejte článek:

(PR)

Poptávka po službách nabízející upload i stahování souborů nejrůznějšího druhu je vysoká, a proto jich na internetu nalezneme velké množství. Jak ale vybrat tu nejlepší? Je to jednoduché: je to ta, která po vás chce co nejmenší množství peněz, ale nabízí co nejpřívětivější prostředí a nejlepší rychlost.

Zorientuje se i úplný laik

Co byste řekli na webovou službu pro sdílení souborů, která nabízí neomezenou rychlost a nechce za to po vás žádné peníze? Právě taková je totiž xShare.cz. Máte-li zkušenosti třeba s nejznámějším Ulož.to nebo službou Webshare.cz, víte, že tak se tváří vícero portálů – nutnost zaplatit neavizují zrovna dopředu. Takový háček u xShare hledat nemusíte.

Přivítá vás uživatelsky přívětivé rozhraní, ve kterém se zorientují i vaši starší rodiče nebo úplný počítačový začátečník. Po registraci se vám otevře široká škála možností: kromě již zmiňovaného neomezeného stahování (máte-li přístup k rychlému připojení k internetu, lze dosáhnout rychlosti i několika set Mbitů za sekundu) můžete třeba sledovat MP4 videa přímo na webu v jakékoliv požadované kvalitě (limitována kvalitou původního nahraného souboru).

V jednoduchosti je síla

Webové prostředí je zkrátka tak jednoduché, že se v něm neztratíte. Na druhou stranu to neznamená, že nenabízí všechno, co byste mohli potřebovat: přivítáte možnost vyhledávat skrz konkrétní dotaz, nebo se orientovat v kategoriích videa, audia, obrázků, dokumentů, virtuálních CD obrazů a komprimovaných souborů. V rámci nalezených výsledků pak dosáhnete optimálního výsledku pomocí řazení podle data, velikosti, hodnocení nebo třeba počtu dosavadních stažení.

Celá služba byla, je a bude zdarma – stahovat můžete i jako návštěvník, plně všech funkcí si užijete po bezplatné registraci. Není co ztratit, ale zato rozhodně je o co stát! Tak na co ještě čekáte?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 736,00 Kč
Vybráno 13.53%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 486 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.