STILL_Abraeumer_Startseitenbanner_992x320_06
16.8.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Srovnej si správnou péči o manipulační techniku

Sdílejte článek:

Technologický náskok hraje roli v mnohých oborech a manipulační technika není výjimkou. Modernější technologie šetří čas i peníze, což si moc dobře uvědomuje společnost STILL, která se snaží přinášet stále další a další inovace. Momentálně spustila velkou kampaň Srovnej si to, v rámci níž srovnává výhody, které nabízí svým zákazníkům.

Společnost STILL funguje už od roku 1920. Dnes má téměř devět tisíc zaměstnanců, desítky poboček a dceřiných společností různě po světě a ve svém oboru udává trendy. Příkladem může být ekologické mytí vozíků. S mobilní myčkou dorazí až k zákazníkovi a k umývání nepotřebují ani vodu, ani elektřinu. Ekologická myčka je zcela soběstačná, je v ní zabudovaná čistička odpadních vod.

Čistota – půl zdraví. I pro vysokozdvižné vozíky

Možná se vám to zdá jako zanedbatelná hloupost, ale čistá manipulační technika funguje lépe a déle než ta, která je pokrytá nánosem špíny. Špína zanese důležité součásti a může způsobit poruchu. Proto je tak důležité vysokozdvižné vozíky, jež se pohybují v prašném prostředí, pravidelně čistit. Samozřejmě to jde i ručně. Ale sami si srovnejte, že čištění vysokozdvižných vozíků v mobilní myčce je šetrnější, rychlejší a pečlivější. Nehledě na fakt, že laik zpravidla neví, jak vyčistit třeba elektrickou baterii.

I baterie potřebuje čas od času vyčistit

Dnes se používají moderní Li-Ion baterie do vzv, které dokážou při stejném objemu poskytnout více energie, fungují i ve ztížených podmínkách a jsou šetrnější k přírodě. Velké množství manipulační techniky však využívá ještě staré olověné baterie a ty mají jeden háček. Na elektrodách postupně vznikají krystaly síranu olovnatého, což pak extrémně zkracuje životnost baterie. Procesu se říká sulfatace a je možné proti němu bojovat. Chcete-li se mu vyhnout, je třeba pravidelná desulfatace baterie. I tu společnost STILL v Plzeňském a Karlovarském kraji nabízí.

Tak si srovnejte i vy, jaký typ mytí a jaké služby jsou nejlepší právě pro vaši manipulační techniku.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč

Celkem za měsíc: 6 336,00 Kč
Vybráno 18.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 141 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.