Rashida-Tlaib-Ilhan-Omar-1
16.8.2019
Kategorie: Společnost

Správný postup Izraele

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Dvě členky kongresu USA měly namířeno do Izraele, ale ten jím ve vstupu zabránil. Tento krok rozvířil včera, jinak poklidné letní dny na politické scéně ( když nepočítám českou tragédii se Zemanovou nadutostí).

Na základě rozhodnutí Izraelských míst, došlo k zamítnutí vstupu do země dvěma členkám amerického kongresu, konkrétně Ilhan Omar a Rashid Tlaib. Obě tyto ženy jsou členky demokratické strany a jsou nechvalně známy svou nenávisti k Izraeli a aktivní podporou bojkotu vůči této zemi. Z vyjádření Benyamina Netanyahua vyplývá že :

” Jako svobodná a demokratická země, jsme otevření kritice a kritikům, s jednou výjimkou. Izraelské zákony zakazují vstup do země kteří podporují či dokonce aktivně pomáhají bojkotu země, podobně jako všechny ostatní demokratické země neumožní vstup těm, kteří jím chtějí ublížit, či jím dokonce ubližují.”

Tato slova předsedy vlády Izraele přesně vystihují důvod odmítnutí vstupu, ovšem co pan premiér neřekl je širší vysvětlení nebezpečí volání po bojkotu. Ti co chtěj Izrael poškozovat si neuvědomují, ale možná že je to i jejích záměr, že tím kdo bude nejvíce zasažen, jsou právě arabští, tedy takzvaně palestinští občané. Není žádným tajemstvím, že v továrnách a podnicích, v provozovnách které jsou terčem onoho volání po bojkotu, pracuje velké množství arabských zaměstnanců. Je to pro ně dobrý zdroj příjmů a prakticky jediný, když štědrá podpora, která směřuje do rukou palestinských autorit, v těchto rukou také zůstává a obyvatelstvu se nedostane nic.

Takže ony dvě dámy, které se snažily navštívit Izrael vlastně svými aktivitami ohrožují ty, za které údajně tak srdnatě bojují.

Jak dále vysvětluje Benyamin Netanyahu :

Obě ženy ve svém cestovním itineráři uváděly že cestují do Palestiny a nikoliv do Izraele. V minulosti vedly kampaň snažící se zpochybnit legitimnost existence státu Izrael a v neposlední řadě, jejích plánovanou cestu sponzorovala organizace Miftah, která podporuje bojkot a současně vyslovuje podporu teroristickým akcím proti Izraeli. Dále se ukázalo, že obě členky kongresu neměly v plánu schůzky ani s oficiálními ale ani s opozičními představiteli země, tedy ani s arabskými stranami.

Jaký tedy měl být cíl této cesty? Nepochybně provokace a vyvolávání neklidu. Proto došlo k rozhodnutí, neumožnit těmto dvěma vstup do země, což se pochopitelně setkalo a určitě ještě setká s hysterickými výkřiky o nesvobodě a útlaku.

Předseda vlády v závěru svého prohlášeni uvedl:

“Nicméně, pokud kongresmanka Rashid Tlaib požádá o humanitární povolení k návštěvě svých příbuzných a zaváže li se nepodnikat žádné politické nepřátelské aktivity během návštěvy, ministr vnitra zváží možnost této žádosti vyhovět “.

Jak už jsem napsal, každá země na světě si chrání své zájmy a svou bezpečnost. Návštěva těchto dvou členek kongresu by byla v rozporu s touto ochranou a tak krok Izraele v naprostém pořádku.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 283 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.