thank-you-362164_1280
17.12.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Správná reklama je základním stavebním kamenem každého úspěšného podniku

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Pokud jste malý podnikatel, který chce rozjet svůj business, či i v případě, že již máte dlouholetou zavedenou stabilní firmou, oba dva máte jednoho stejného jmenovatele – a tím je kvalitní reklama! Nemůžete přeci čekat, že za vámi klienti přijdou “prostě jenom tak”. Udělejte něco pro to, abyste byli vidět a aby vaše podnikání jenom kvetlo – zvolte reklamní předměty!

Jaké jsou nejoblíbenější reklamní předměty?

Každý je doma máme, a vlastně ani nevíme jak. Kde se nám doma vzaly? Reklamní propisky!  sami vidíte, že tyhle reklamní předměty opravdu fungují, jelikož se dokáží dostat opravdu do každé domácnosti. Jejich výroba je naprosto jednoduchá, stačí zvolit jen poutavé logo, a krátkou, nicméně výstižnou větu o tom, jaké služby či zboží nabízíte. Pak už je stačí jenom rozdat všude tam, kam můžete, a reklama se bude šířit samovolně.

Vínečko bílé

Co si budeme – každý z nás si občas rád dá nějakou tu skleničku. Nepsaným “průkopníkem” je jednoznačně dobré moravské víno. Obdarujte jím své odběratelé, jimž jistě uděláte radost nejen na Vánoce. A pokud navíc bude etiketa obsahovat reklamu na vaši společnost, jistě nezůstane bez povšimnutí.

Nezapomínejte na auta

Každý podnikatel musí mít jistě k dispozici auto, bez toho se podnikání prostě v dnešní době neobejde. A jelikož v autě stráví hodně času, nebylo by na škodu, aby celou tu dobu měl vaši reklamu na očích. Jak to ale udělat? Naprosto jednoduše! Opět vám pomohou reklamní předměty. Nechte si natisknout reklamu na aromatické visačky, které si každý řidič věší na zrcátko. Vězte, že při každém otevření auta ucítí řidič vůni, která mu hned připomene váš podnik, jelikož právě tuhle vůni má od vás.

Proč nevyužít takových drobnosti, které vám mohou pomoci k větším tržbám a zároveň k většímu zázemí vaší společnosti?

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.