two-girls-1828539_1280
29.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Sportovní móda se dnes nosí i do města. Přesto na sport potřebujete speciální oblečení

Sdílejte článek:

Dnešní móda je velmi uvolněná, každý si může nosit, co chce. Etno, hippies, boho nebo casual. V městských ulicích potkáte lidi s oblečením různého stylu a také lidi bez jakéhokoliv stylu. Někteří chodí do práce oblékaní formálně, jiní sportovně. Tenisky, tričko a batoh jsou běžným oblečením pro velkou část populace. A proč také ne? Sportovní oblečení nepatří jen na atletickou dráhu, tenisové kurty nebo fotbalové hřiště. Musíte však rozlišovat mezi sportovním stylem a oblečením vyloženě na sport.

Sportovní styl je dnes velmi trendy. Snad každá značka vyrábějící oblečení pro sportovce má také kolekci oděvů, které se dají nosit i jen tak do města, školy či práce. Výjimkou není ani 4Fstore, značka sportovního oblečení, která se u nás teprve snaží prorazit. Vzhledem k zajímavému designu a příznivým cenám má rozhodně dobře našlápnuto. Sortiment také není vůbec k zahození. Na své si přijdou sportovci tělem i duší i ti, co mají prostě jen rádi sportovní styl.

Sportovní styl je pohodlný pro každodenní nošení

Kdo dnes nemá alespoň jedny tenisky, jako by ani nežil. Kolem moderních sneakers se točí celé festivaly a obrovské akce, jde o velkou mánii. Stejně tak péřové bundy, jež dříve nosili zejména sportovci, se dostaly i do šatníků běžných lidí. A je to jen dobře. Sportovní oblečení je totiž pohodlné, praktické, hřejivé, hezké na pohled a často daleko levnější než kousky mnohých módních řetězců.

Občas možná chcete být za slušňáka nebo princeznu, a tak obléknete sako či šaty. Každý ovšem má někdy den, kdy mu jde hlavně o pohodlnost. Pak vítězí právě ty tenisky, tričko, mikina či bunda. Proč by ne?

Podívejte se třeba na trička v již zmiňovaném e-shopu 4F: https://4fstore.cz/muzi/obleceni/tricka.html. Velká spousta z nich se dá určitě nosit každý den, nejen na sport. Musíte však umět mezi sportovním a běžným oblečením rozlišovat.

Některé oblečení je prostě čistě sportovní

Nikde není psáno, co máte nosit na běhání a co do práce, ale určité zvyklosti existují. Například termo oblečení či funkční trička jsou skvělá na sport a zbytečná na běžné nošení. Taktéž cyklistické kalhoty byste si asi nevzali na nedělní procházku s rodinou. Ideálně si tedy v šatníku vyhraďte oblečení, které budete nosit pouze na sport. I když některé kousky jsou dost univerzální. Například softshellové bundy se staly běžnou součástí městských šatníků, na druhou stranu nejsou vůbec špatné ani na běžky nebo zimní běh.

Prostě a jednoduše sportovní oblečení si najde místo v každé šatní skříni, ať už vás strhla nadšená vlna posilování, běhání či čehokoliv jiného, nebo nikoliv. 4store je v obou případech vhodným e-shopem, kde se porozhlédnout. Ceny jsou přívětivé, designy zajímavé a materiály kvalitní. Ostatně 4F značí Freedom, Fashion, Future a Fit!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2019: *****

Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Mgr. Jana Lavičková 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Pavel Rliko 200,- Kč, Vlastimil 800,- Kč, Jan Rada 500,- Kč

Celkem za měsíc: 7 066,00 Kč
Vybráno 20.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 231 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.