milionchd
3.9.2019
Kategorie: Politika

Spolek Milión chvilek už odhalil svůj skutečný program a cíl

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDRK  tomu si jeho předseda Minář snad ani nemohl vybrat lepší místo než je Pražský Hrad , sídlo českých králů a prezidentů, vedle sochy TGM, prezidenta osvoboditele, a lepší datum než je 21. srpen kdy jsme ztratili i tu omezenou suverenitu, kterou jsme tehdy jako členové Varšavské smlouvy měli.

Na tomto místě roztrháním Ústavy ČR, nejvyššího zákona země, názorně předvedl, že jeho spolek není pro demokracii, ale proti ní, demokracie je přece vláda zákonů, že.
On to sice vzápětí zdůvodnil tím, když při trhání řekl: „Je mi jasné, že mě zítra nařknou ze zneuctění Ústavy, ale je horší ji roztrhat, nebo se jí neřídit?“ Jenže od toho máme Ústavní soud, který může posoudit, zda prezident porušuje Ústavu, a tedy v žádném případě nedostudovaný teolog. Také existuje několik vyjádření renomovaných právníků k tomuto problému, např. prof. ústavního práva V. Pavlíček říká: „ skutky, které jsou prezidentovi vytýkány, činili i předcházející prezidenti a za protiústavní delikt se to u nich nepovažovalo.“ (1)

V článku 1, odstavci 1. zmíněné Ústavy ČR je psáno: „ Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana. „ A to je asi hlavní důvod, proč pan Minář Ústavu roztrhal a podstata problému, o který se dnes jedná: svrchovanost České. Republiky.

Národní suverenitaU vchodu do návštěvnického centra Evropského parlamentu visí na stěně deska s těmito slovy: 

… národní svrchovanost je hlavní příčinou nejvíce plačícího zla naší doby a neustálého pochodu lidstva zpět k tragickému neštěstí a barbarství… Jediným konečným řešením pro toto nejvyšší a katastrofální zlo našeho času je federální svaz lidí. (Originál viz foto této desky.)

Tato preambule je ovšem v totálním rozporu s Ústavou ČR, která tím pádem překáží bruselské integraci, nebo-li nástupu nové totality.

Také si můžeme všimnout nové předsedkyně Evropské komise von der Leyenové:
„ Nově zvolená předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová  je považována na zarytou stoupenkyni evropské integrace. V roce 2011 popisovala svou vizi jako „spojené státy evropské v duchu federálních států jako Švýcarsko, Německo nebo USA“. Letos poznamenala, že chce „sjednocenou Evropu, jež bude prosazovat mír“. (2)

„Ursula von der Leyen vyzvala ke zřízení komplexního “Evropského mechanismu právního státu”, který by zajistil nadřazenost práva EU nad právními předpisy členských států EU. Varovala, že pro členské státy, které s tím nebudou souhlasit, to bude mít finanční důsledky…. Vyzvala ke změně pravidel, aby EU mohla jednat i bez jednomyslného souhlasu členských států EU.

“To, co nám zde dnes Ursula von der Leyen předvedla, je snaha EU převzít kontrolu nad každým aspektem našeho života. Chce vybudovat centralizovanou nedemokratickou, modernizovanou formu komunismu, ve kterém vše řídí stát a ve kterém se parlamenty národních států stanou přežitkem bez jakéhokoliv významu.” – Nigel Farage, Evropský parlament, 16. července 2019. (3)

Z toho je patrné, komu pan Minář a Milion chvilek slouží a proč má být zlikvidován premiér Babiš a prezident Zeman, kteří jsou nejvýše postavení odpůrci podřízenosti bruselskému diktátu.

Ještě můžeme citovat petici a výzvu Chvilka pro rezignaci:

„My, níže podepsaní, pokládáme za nepřijatelné, aby 70 let po komunistickém puči a 29 let po sametové revoluci byl premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB. Nebudeme dělat, že je to normální. Chceme, aby se Andrej Babiš vzdal funkce!“

Pokud by autoři a signatáři této petice skutečně byli pro demokracii, pak by mohli vědět, že petice je v rozporu s  čl. 40 odst. 2  Listiny základních práv a svobod: „Každý, proti němuž je vedeno trestní řízení, je považován za nevinného, pokud pravomocným odsuzujícím rozsudkem soudu nebyla jeho vina vyslovena.“

Také by mohli vědět, že lustrační zákon se na členy vlády nevztahuje (4). Ale o to přece vůbec nejde. Jedná se hlavně o otevření hranic negramotným migrantům z Afriky a Středního východu, džihádistům Talibanu, Al-Kaidy, ISIS, Boko Haram atd., jak to dnes už vidíme v západní Evropě.

Prameny :
(1) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Profesor-Pavlicek-chladi-horke-hlavy-Zemanovych-odpurcu-To-vsechno-nastavil-uz-Havel-Rychle-jste-zapomneli-co-provadel-Sobotka-Babisovi-593428
(2) https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2858927-prvni-zena-v-cele-komise-kriticka-brexitu-ursula-von-der-leyenova-chce-spojene-staty
(3) https://cs.gatestoneinstitute.org/14644/eu-expanze-bruselske-moci
(4) https://www.lidovky.cz/domov/lustracni-zakon-nedosahne-na-ministry-ani-jejich-namestky.A141228_194913_ln_domov_ele

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 16 583 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,26 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.