PRIDE
11.8.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Společnost se radikalizuje

Sdílejte článek:

ZDENĚK CHYTRA

LGBT a Gender (ne) ziskovým organizacím se podařilo a stále více daří vyvolávat nenávist ve společnosti. Za posledních 30 let se naše společnost stala vůči jinak sexuálně orientovaným skupinám tolerantní. Nepořádaly se žádné “hony” na homosexuály, nezaznamenal jsem třeba jedinou vraždu z důvodu sexuální orientace a pokud se případy diskriminace staly, tak jen ojediněle. Já sám jsem se NIKDY diskriminován necítil být.

Namísto citlivého sbližování lidí odlišujících se od většinové společnosti s většinovou společností se zmíněné neziskové organizace rozhodly útočit na hodnoty a názory části většinové společnosti bez možnosti veřejného dialogu. A to za pomocí lží, manipulací a nálepkování z pozice moci za podpory štědrých penězovodů jak ze soukromého, tak státního sektoru. A co víc, lidem je brána možnost nároku na vlastní názor a vlastní postoj – takoví lidé jsou kriminalizováni a zastrašováni.

Nesouhlasím s násilím kohokoliv na komkoliv. Situace bohužel došla tak daleko, že radikalizace společnosti se bude stupňovat tak, jak se budou stupňovat nesmyslné požadavky LGBT a Gender lobby. Je to bohužel již nevyhnutelné.

Já osobně si vážím společnosti za její toleranci, nežádám ovšem – jak to požadují (ne)ziskové organizace akceptaci (to znamená, aby mě někdo povyšoval). Bohužel většině LGBT komunitě je to jedno a setkávám se u některých z nich i s pohrdáním vůči většinové společnosti.

Já na rozdíl od zástupců LGBT chápu, že se někomu může zvedat žaludek při pohledu na dva cumlajicí se muže a NIKDY bych si nedovolil kohokoliv NUTIT, aby takový akt akceptoval, tedy ho “měl rád”. A toho právě LGBT (ne)ziskové organizace chtějí dosáhnout. Zavřít lidem pusu a trestat je za něco, s čím nesouhlasí a co se jim nelíbí. S tím já nikdy souhlasit nebudu.

Společnost je rozmanitá, každý z nás je jiný, každý z nás se řadí do nějaké společenské skupiny. Tyto skupiny se něčím specifickým vyznačují. A proto jsou oddělené. To je to, co lidi dělá lidmi. Bohužel, dnes sledujeme represivní snahy o přeměnu společnosti rozmanité na společnost monogamní, což vede k sociálním prohlubním ve společnosti, k nenávisti, agresivitě a útlaku.

Každý má právo na svojí identitu a integritu (pokud je v mezích zákona) a nikdo, ani politici, ani LGBT a Gender lobby a ani jejich mecenáši nemají právo toto komukoliv upírat.

#LGBTprotiPride

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 472,00 Kč
Vybráno 27.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 020 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
115 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.