gay_flag_shutterstock
27.4.2017
Kategorie: Společnost

Společnost bude dokonalá, až bude složena ze svobodných matek. Případně teplých párů

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Aspoň podle soudružky Marksové tohoto času ministryně pro zbytečnosti. Tedy omlouvám se, ministryně práce a sociálních věcí. Vím, že za to nemůže, je to socialistka, což už dnes ani není příslušnost ke straně levicové, ale spíše psychiatrická diagnóza, pro politické mesiáše a proroky a bohužel je jedno, jestli se dnes ta strana označuje za levicovou anebo pravicovou.

Soudružka Marksová by nejen ráda adopce pro homosexuály, ale také umělé oplodnění pro každou ženu. Je opravdu rozkošné, kdy po několika desítkách let rozbíjení tradičních rodin a rodinných vazeb socialisté a jejich odnože přichází na to, že je malá porodnost a tak je třeba s tím něco dělat. Mimo importování opálených atletů z pobřeží severní Afriky a snědých klučinů z Blízkého a Středního východu přichází na řadu plán tvorba matek samoživitelek a samozřejmě adopce dětí homosexuálními páry. Nesmíme ani zapomínat na plán, kdy by stát hradil výživné rozvedeným ženám, které měly smůlu na partnera. Nevím, čím socialisté myslí, ale hlava to rozhodně není a pokud, tak v té hlavě není mozek.

Podpora rodiny by přeci měla spočívat v tom, aby rodinně zůstala co největší částka z toho, co manželé vydělají. Bohužel. Socialista uvažuje jak co nejvíce vzít. Takže čistě teoreticky: Vyděláte si průměrnou mzdu 27 500 tisíc hrubého. Při dvou dětech po odvodech a zdanění Vám zůstane 23 500,- korun. To nevypadá tak strašně. Jenže zaměstnavatel odvede dalších 9 625,-Kč. Což už dohromady činí 13 125,-Krč. Jdeme dál. Protože existují dvě sazby DPH, tak je možné vycházet z průměru 18 procent. To znamená, že z každé stokoruny odevzdáte státu 18 korun, což při výše uvedeném příjmu činí 4 230 korun. Teď jsme na 17 355 korunách, které odevzdáváte do státní pokladny. Pokud najedete měsíčně autem 500 km při spotřebě 8 litrů na km, tak státu odevzdáte dalších 513,6 koruny. Což je v tom všem vlastně zanedbatelná částka. Když si občas koupíte nějaký alkoholický nápoj, případně občas zakouříte, tak Vaše odvody státu činí téměř 19 tisíc korun za měsíc. Píši Vaše, protože i to co odvádí za Vás zaměstnavatel je Váš mzdový náklad. Vaše mzda, Vaše peníze, které ovšem nikdy neuvidíte, protože socialista je použije na svoje příjmy a volební sliby. Za rok tak státu odevzdáte 228 tisíc korun. Za to se už dá koupit druhé auto do domácnosti, pořídit vybavení bytu. Zaplatit několik dovolených, využít finance pro studium dětí apod. Případně to dělá plat Vašeho partnera, který by jinak mohl zůstat doma a starat se o děti.

A zde jsme u jádra celé věci. Socialista Vám sebere peníze, aby oba rodiče museli pracovat. Pracovat znamená odevzdávat daně státu, ale také to znamená, že se snižuje možnost rodiny si pořídit více jak jednoho potomka. Protože více potomků znamená větší náklady na školku, školu, a vysokoškolské studium. Nehledě na náklady na bydlení, případně hypotéku. Není divu, že dítě se stává „luxusem“. Socialista se „zamyslí“ a hledá řešení. Zvýšíme porodné, přídavky na děti, podpoříme svobodné matky a jak jinak než ze státní poklady, tedy z toho co odevzdáte státu. Takže v důsledku to vše zaplatí občan, který chodí do práce, snaží se zabezpečit rodinu. Ti „sociálně slabší“ si polepší. Více dětí znamená větší přídavky, větší sociální dávky a příspěvky na bydlení a také výborně placenou celoživotní dovolenou, protože na co chodit do práce, když si tam nevydělá tolik, kolik dostane od státu. A tak se rodiče s jedním dítětem plahočí, aby viděli na určitý životní standard, ale také na ty, kterým ten určitý standard zajistí stát.

Protože sociálně slabší, převážně cikáni i přes naši podporu tu porodnost nedokážou zvednou, přeci jen jsou , naštěstí, menšina, tak socialista přichází s dalšími a dalšími plány, které ochuzují ty, co dělají a odevzdávají svoje peníze státu. Za tím účelem socialista zřizuje další úřady, zvyšuje stav úřednictva a platí neziskové organizace, které myslí stejným orgánem jako socialisté. Což ovšem znamená další výdaje ze státní poklady a zadlužování nejen státu, ale hlavně těch, kteří svými penězi ten stát udržují v chodu.

Znamená to ovšem také hlasy pro socialisty. Hlasy, která vy dnes platíte, hlasy na které si socialista půjčí a za které budou platit nejen Vaše děti, ale také i vnoučata. Tedy pokud již nebudou genderově nerozlišitelná, protože socialista chce nejen Vaše peníze, ale také chce změnit Vaše děti.

martin-kavka19803062_0

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 550,00 Kč
Vybráno 15.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 86 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.