CESKO12018
12.10.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Spojování rozbité české společnosti – osudové téma ČR

Sdílejte článek:

OLDŘICH LUKÁŠ

Chcete se konečně začít spojovat, milí vlastenci? No, to je pro mé ucho rajská hudba. Pouhých dvacet let mého (nejen) mluvení vám stačilo, abyste pochopili, že jinak nic nezměníme. Senza, jdeme na to! Nejprve si však musíme odpovědět na několik nepříjemných otázek poodhalujích naše vnitřní limity a předurčujích (ne)úspěšnost jakýchkoli aktivit na tomto poli. Pootevíráme tak Pandořinu skříňku současné české společnosti.

Proč se chcete spojovat? Abyste se dostali na obrazovky, byli slavnější? Dobře, ale uvědomujete si, že vaším prvním mediálně významným činem bude absolutní transformace publicistiky ČT a ČR a její převedení pod přímou kontrolu občanů? A také nejhlubší audit v historii těchto médií obohacený o etický rozměr? Troufáte si na to? Chápete nezbytnost tohoto kroku pro záchranu vlasti? A co pak lidu naší země nabídnete? Abyste získali funkce a politická korýtka? Tak to utíkejte rychle domů, neboť jedním z prvních kroků, které budete muset udělat, je zrušit většinu politických funkcí a dramaticky přiškrtit penězovody do politických krmelců. Neboť politické čachry a koryta už napáchaly škod víc než morové rány. Abyste se dostali k moci? Tak to prchejte, co vám nohy stačí! Neboť éra moci bez odpovědnosti skončí. Za protistátní, protinárodní, protirodinné, protizákonné, vlastizrádné a nespravedlivé činy ponesete odpovědnost, jakou si ani neumíte představit.

Co jste ochotni obětovat, čeho se dokážete ve jménu spojování vlastenecké scény zříci? Vůdcovské pozice? (spojím se jen, budu-li generálem) … Pokud nikoliv, vraťte se k televizi a dál sněte o své nepostradatelnosti. Neboť každý je nahraditelný a každý jednou najde svého Mistra, před kterým se bude muset pokořit. Odborné ješitnosti? (moje moudrost je nejmoudřejší) … Pýcha předchází pád, tentokrát je však v sázce příliš mnoho na to, aby si každý leštil svou prestižní kuličku páchnoucí ješitností. Jste připraveni ji rozšlapat? Nikoliv? Pak upalujte k Drahošovcům do ČSAV. Falešných rad ega? (máš plný nárok, aby ti ostatní byli vděční a uctívali tě, vždyť jsi odvedl nejvíc práce, dal nejvíc nápadů, nikdo si nezaslouží víc odměnu a uznání)… Nemáte-li odvahu jít do toho s tím, že vám za vaše zásluhy o vlast ani nepoděkují, že sklidíte jen nevděk a upadnete v zapomnění, raději zůstaňte doma. Neboť to většinu z vás pravděpodobně čeká. Nepěkných vlastností? (závisti, nenávisti, podrazů a podobných derivátů) … Tentokrát je to nutné hlavně kvůli vám samotným, neboť to, co vysíláte, to se vám i s nemalými úroky vrátí. Odsudků? (to je ale blb, práskač, kariérista, vychcánek …). Jste schopni nesoudit, nemáte-li pádné důkazy, a nevtahovat do sporů osobní rozměr? Pokud ne, nejste vhodní ani pro manželství. Zbabělosti?

Jste ochotni slovem, písmem i činem hájit vlast, pravdu a spravedlnost? Již brzy to budete muset opakovaně dokazovat, přestože strach z pronásledování Temnotou a jejími poskoky se stane vaším nejvěrnějším parťákem. Komunikační agrese a primitivnosti? Pokud neumíte naslouchat a přijímat jiný názor jako odlišný úhel pohledu, kupte si magnetofon a prožívejte s ním své řečnické orgasmy. Jak vidíte, milí vlastenci, sotva jsme otevřeli naši národní Pandořinu skříňku, hned dostáváme po čumáku. Já také. Ale pokud si to uvědomíme a rozhodneme-li se s tím něco dělat, vstoupíme do řad hledajících. A kdo hledá, najde, kdo se ptá, tomu bude odpovězeno, nejmenší se stanou největšími … Jste ochotni dělat víc pro celek než pro sebe? Dokážete všechno přijmout (nejde o úplatky) a všechno, co umíte a znáte, dát? Bez jakýchkoli podmínek a očekávání? Opravdu ano? Potom vítejte v klubu Blanických rytířů! Výzbroj máme a cestu známe. EU komisařů ani kavárny se nelekejme, na jejich podrazy nehleďme! Těšíme se na vás!

  • Ing. Oldřich Lukáš 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 679 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.