seattle
12.6.2020
Kategorie: Společnost

Špinavý, komunistický Seattle

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Představte si, že pražská komunistická Klinika je zase v provozu. A teď si představte takovou Kliniku rozšířenou do celé čtvrtě. A bez policie, úřadů, státu. Mokrý sen všech anarcho-komunistů. A přesně to se teď děje v americkém Seattlu, kde ovládli čtvrť Capitol Hill, a vyhnali odsud policii, která se poslušně drží zpátky.

Tato událost navazuje na nedávný článek na Středoevropanovi, který předpovídal autonomizaci některých amerických měst. Události jdou ale rychleji, než se čekalo. Rudí zahodili veškeré zábrany, a přešli do totální ofenzívy proti tomu co nenávidí. Tedy dominantnímu postavení bílé rasy v západním světě, od čehož se odvíjejí západní hodnoty, které také nenávidí – rodina tvořená mužem a ženou, heterosexualita, patriotismus, civilizovanost, morálka, zásady.

Pod záminkou tzv. černých práv a mrtvého Floyda nyní likvidují z cesty úplně každého. Z dlouhého seznamu obětí zmiňme například moderátora televizní stanice Fox News, Tuckera Carlsona, který vyjádřil obavy, že aktivisté Black Lives Matter nyní půjdou po všech. Ti okamžitě spustili na internetu kampaň zaměřenou na zadavatele reklamy na Fox News, kteří okamžitě vyšli davu vstříc. Šéf amerického T-Mobile, Mike Sievert, dokonce přidal vzkaz “Bye, Bye Tucker Carlson. Black Lives Matter!” Kdo tedy můžete, změňte si operátora. T-Mobile už ne.

Černí radikálové nyní v Capitol Hill zavádějí vlastní pořádky. Místní obyvatelé, kteří něco namítají, jsou vystaveni hrozbám násilí a střelným zbraním.

“Kolektiv”, jak si tito komouši říkají, už zveřejnil své požadavky. Je mezi nimi zrušení policie v Seattlu, propuštění mladistvých černých kriminálníků z nápravných zařízení, reparace za policejní násilí, znovuotevření soudních procesů nebílých trestanců, kteří budou souzeni porotou složenou z lidí jejich rasy a mnoho dalších požadavků, které jsou na úrovni socialismu a Black Power hnutí. Celý seznam požadavků stojí za samostatné studium.

Trump směle vyzval, aby úřady ve státě Washington zasáhly, jinak to udělá sám, ale úřady tohoto levicového státu jej odmítly. Nedá se předpokládat, že by v tuto chvíli Trump do Seattlu poslal federální síly a proti černým autonomům zasáhl. Nemělo by to totiž to správné načasování.

Tak jako každý komunistický projekt tzv.komun ze začátku překypuje nadšením. Capitol Hill je obsazen teprve pár dní a pochopitelně sem proudí stejně smýšlející lidé. Během pár dní, nebo týdnů, se ale ukáže, na jak hliněných nohách jejich ideologie stojí. Vzniknou zde různé frakce, které budou prosazovat své cíle. Dojde ke střetu jak na ideových bodech, což je typicky konflikt mezi anarchisty a levicovými autoritáři. Dojde ke konfliktu na rasových bodech, kdy se bílí aktivisté budou ze začátku dobrovolně podřizovat těm černým, ale po chvíli je to přestane bavit. A dojde ke konfliktu na praktických bodech.

Nyní si revolucionáři ohřívají řízky od maminek, nebo jedí ze společné kuchyně, o kterou se starají dobrovolníci. Ale až skončí počáteční nadšení, začnou praktické ekonomické problémy.

Vzhledem k momentální situaci v Americe je možné, že Seattle bude mít vlastní autonomii, do které zbytek USA nebude zasahovat, protože rasismus. Nicméně Seattle není celý stát Washington. Venkovské oblasti jsou bílé a republikánské a muži zde mají zbraně, které jsou připraveni použít. Ve chvíli, kdy dojde k nějaké formě ozbrojeného konfliktu, bude mít Trump proti komunistickému ksindlu v Seattlu záminku zasáhnout. Ale jak už jsem psal dříve, odhadovat, co z toho vejde, je na úrovni věštění z křišťálové koule.

Buďme však obezřetní i zde, v České republice. Podobný ksindl, který by nám chtěl obrátit životy vzhůru nohama, máme i zde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 469 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)