RACKETECAR

Speciální jednotky zasahují, protože hrdinná kapitánka dovezla do Itálie humanitární vrahy

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Milionový byznys pašování lidí kvete dál a německá církev pošle co nejrychleji na pomoc s převozem další loď! Budou na ni opět i vrazi a mučitelé, jako na lodi té německé kapitánky Racketové? V Německu již 3.12 milionů uprchlíků…

Podle německého Federálního statistického úřadu (Statistisches Bundesamt), žije v Německu již 3.12 milionů migrantů, ač vláda od roku 2014 tvrdila zcela jiné údaje, a to v oficiálních statistikách ještě nejsou ti z uprchlíků, kteří jsou v Německu ilegálně a evidováni nikde nejsou a žijí tedy v kriminální zóně. Napsal bych v šedé zóně, ale ona je spíše černá.

A  co na to paní kancléřka Merkelová? Přála by si ilegální migraci zastavit, což by znělo konečně rozumně, kdyby, ale nedodala, že by se mělo umožnit všem těm mladým Afričanům přicestovat legálně! “Je společný zájem migraci zastavit.” “To nyní hraje roli pro celý africký kontinent, protože přicházejí zprávy, že mladší Afričané jsou v Libyi prodáváni jako otroci.” Paní Merkelová na sumitu EU-Afrika ještě dodala, že poté by se měli vycvičit v kurzech, či vystudovat.

Za mě nejlepší přicházející zpráva by byla, kdyby paní kancléřka konečně skončila i s tou svou hrobnickou vizí, jak Německo zahubit, pokud ještě vůbec nějaká šance na záchranu Německa a jeho původních občanů existuje, když mnozí oslavují tu kapitánskou pašeračku lidí Racketeovou, která do Itálie dováží i vrahy, mučitele a další pašeráky. A německé evangelické církvy nestačí ani to a zakládá další organizaci na záchranu uprchlíků a do Středozemního moře pošle na pomoc vlastní loď! Další.

Německý socialistický ministr zahraničí Sigmar Gabriel navrhl v návaznosti na slova paní kancléřky o legální cestě pro všechny migranty do Evropy, že by jich Evropa takto legálně přijala několik set tisíc ročně a tito lidé by se prý po čtyřech letech dobrovolně vrátili! Tak buďto si pan německý ministr dělá už opravdu ze všech legraci a nebo tito liberální lidé žijí skutečně v nějakém jiném a bláznivém světě. Nebo jsou tito lidé prostě lháři, vlastizrádci a jde jim jen o moc a peníze.

Tak Němci mají v zemi milióny uprchlíků, stojí je to miliardy euro, bude je to stát miliardy euro, o kriminalitě, agresi a násilí snad i škoda slov, pracovitost a ochota se učit byť jen jazyk nízká a oni chtějí stále další? A ještě tvrdí, že dobrovolně odejdou. Já jenom nevím, který blázinec z těch zemí, kde uprchlíky vítají, je ten největší. Jestli jsou to Němci, Švédi, nebo Britové, i když ti už jsou alespoň na cestě ze zajetí Evropskou unií a jejích humánních hodnot, které jsou vykoupeny krvý původních Evropanů.

O tom, jak velký byznys je pašování migrantů do Evropy promluvila naposledy kanadská aktivistka a režisérka Lauren Southernová. Jen loni se pašerákům migrantů podařilo dostat po moři do Španělska 60. tisíc afrických migrantů. Muž z jejího dokumentu “Borderless” vysvětlil, že každý uprchlík zaplatí za cestu do Španělska 2 až 4 tisíce euro a jak výnosné podnikání to je. A Itálie? Poté, co si tam svrhli vlasteneckého premiéra Salviniho, vyznamenali pašeračku lidí Racketovou, která navíc agresivně najížděla do lodi italské finanční stráže, když si vynucovala vstup na italské území, pomalu otevírají své přístavy pro nové a nové připlouvající “neziskové” a “humanitární” lodě.

Jaké humanitární uprchlíky z Afriky jim paní kapitánka do opět k uprchlíkům vstřícné Itálie také dovezla, jsem se dočetl včera. Jsou mezi nimi vrazi, sexuální násilníci, mučitelé lidí a obchodníci s lidmi. Vybavují se mi vzpomínky, jak nelegální migranti oslavovali na palubě lodi. Aby ne, když se přijeli schovat do Evropy, ale tito se neschovali. Zasahovala proti nim úspěšně speciální jednotka na Sicílii. Jednalo se o dva Egypťany a jednoho Guinejce, ale paní ministryně vnitra Lamorgeseová požádala, aby se o celé této kauze pomlčelo. No jistě, hlavně neříkat a zatajovat pravdu a dál lhát a manipulovat s Evropany. Stále jen to věčné vydírání citů a humanitárních blábolů, ale pravdu ne.

Třeba tu o tom, jak v Kongu hned rozkradli 100 milionů korun na boj proti Ebole. Tak snad je to jen jedna africká vyjímka, jak byla finanční pomoc rozkradena. I když pan arabista Petr Pelikán nedávno v televizi uvedl, že v některých zemích se ta finanční pomoc rozkrade vždycky, ať je, jaká je. Ale abych napsal i něco pozitivního z Německa, tak jsem nedávno četl o nadšené zprávě jednoho redaktora, který oslavoval jak čtyři muži a jedna žena z Pobřeží slonoviny vyrobili stojan na kola. Modrý, kovový stojan je výsledkem integračních snah v durynském Muhlhausenu. Tak si říkám, že je to určitě pozitivní zpráva, ale bude to stačit?

Na závěr v tento sváteční den, mi to nedá, abych nezmínil, že právě dnes a v těchto chvílích probíhá zahajovací sněm Trikolóry v Brně, protože pro veřejnoprávní televizi to asi není téma. Nepřekvapuje mi to.  Po úvodní hymně promluvil pan zakladatel strany, Václav Klaus mladší.

“Dámy a pánové dobré ráno.” Poté pan Klaus poděkoval členům přípravného výboru. “Dohromady učinili to, že nás bylo devět, a teď je nás tisíc tady v tomto sále a zahajujeme Trikolóru a její život na českém politickém nebi.” Pokud ve volbách Trikolóra uspěje, tak se o budoucnost naší země neobávám.

Zdroje: Českávěc.com: (Statistische bundesamt): Německo je v naprostém šoku. V zemi je oficiálně 3.12 milionů uprchlíků a nikoliv jen milion….Magazin1.sk:(Thueringer-Allgemeine): Migranti v Německu vyrobili stojan na bycikel. Média im gratulujů!….Echo24: Kapitánka Racketová dovážela do Itálie zřejmě pašeráky, vrahy a mučitele..Ceskoaktuálně: Merkelová: Nechme přijít Afričany do Evropy legálně…Svobodné noviny: Německá evangelická církev posílá záchranou loď pro migranty do Středozemí…Megazprávy: Afrika je černá díra na peníze. V Kongu ukradli i miliony na léčbu Eboly…Sk1: Kanadská aktivistka hovorí o velkom biznise s migrantmi v Európe. Za jednu loď imigrantov zarobia 130.000 eur!

Všechno nejlepší k svátku všem Václavům.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 293 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)