kscmfilipkampan
22.8.2021
Kategorie: Společnost

Sověti nás nechali normálně žít

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKATS výročím okupace Československa Sovětským svazem se rojí stále silněji hlasy, že ten socialismus vůbec nabyl tak špatný a vše vlastně bylo v pořádku. Naposled největší komunista soudruh Filip.

Je jisté, že při každé koordinaci v jistých ohledech jsme jako součást RVHP a Varšavské smlouvy museli respektovat společné cíle nebo, chcete-li, poslouchat, ale jinak nás Sověti nechali normálně žít, napsal ve svém traktátu soudruh Filip.

Já bych mu dal za pravdu a vyhověl bych mu, když to tak chválí. Za tuto jeho spisovou práci bych ho předvolal na služebnu policie aby podal vysvětlení. Pro jistotu bych ho tam dva dny podusil a v mezidobí bych jeho zaměstnavateli dal pokyn k ukončení pracovního poměru (to bohužel dnes v soukromém hospodářství nejde, ale dřív když bylo vše státní, tak to šlo raz-dva).

Pokud jeho děti náhodou studují, ředitel školy by jim měl doporučit okamžitý odchod do nedalekého učiliště. Soudruh Filip by měl být odstřižen od všech nepřátelských zdrojů informací. Nedaleko jeho bydliště bude postavena rušička satelitní, tedy i ruské, televize. Celá čtvrť bude odstřižena od internetu, aby nepronikly ideologicky-diverzní zprávy.

Pokud by se snad někdo pokusil soudruhovi Filipovi dovézt z Moskvy nějakou tu literaturu, bude na hranicích zadržen, literatura konfiskována a onen posel zbaven na několik měsíců svobody. Ono ho to přejde.

Až bude chtít soudruh Filip vycestovat k moři, tak si bude muset vyžádat souhlas svého zaměstnavatele, odborové organizace, Mladých komunistů, Vojenské správy, doložit Výpis z rejstříku trestů a domovní důvěrnice. Takto všemi zainteresovanými lidmi podepsanou žádost o vycestování mu stejně zamítneme. A ať zkusí přejít lesem! Odpráskneme ho jako zajíce.

V rámci utužování morálky mu budou denně předkládány jen jedny zprávy, nejlépe České televize. Nic jiného se nebude v jeho okolí smět vysílat a noviny bude smět dostávat pouze prověřené.

Jeho mlsný jazýček bude uspokojován výhradně a pouze igelitovým mlékem, univerzální hnědou omáčkou a sovětskou (dnes ruskou) vodkou. Na nějaké tropické ovoce, ať si nechá zajít chuť. Ještě nejsou Vánoce.

A dalo by se pokračovat. Nevidí si do úst soudruzi. Jsou neuvěřitelně drzí ti soudruzi.

Samet byla chyba.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 995 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 2,86 out of 5)
Loading...
153 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)