11.10.2015
Kategorie: Společnost

Soutěž o největšího kreténa

Sdílejte článek:

RED HOOK 11|10|2015

Myslel jsem, že Evropští kreténi se koncentrují především v Bruselu. Že tam maj základnu, kde se předháněj, kdo vymyslí větší píčovinu. No, splet jsem se. Jsou nejen v Bruselu. Jsou třeba v České Lípě.

Česká Lípa je město na severu. Maj tam radního Petra Mášku. Petr Máška je takový milý chlapík se kterým byste šli v klidu na pivo. Pokud by vám nevadilo, že je intelektuálně vlažný. (Jeden můj známej hipster popisuje intelektuální vlažnost jako stav, kdy dotyčný má jeden mozkový závit, který si v předškolním věku strhl.)

No a Petr Máška dostal k jmeninám knihu „Klíč k určování rostlin“ a zjistil, že prvák pampeliška není orchidej a druhák, že některý rostliny jsou jedovatý. Abych to zkrátil – v České lípě se chystaj vykácet všechny jedovatý rostliny, protože by je mohly sežrat děti, který by pak umřely. Už maj seznam, který rostliny to jsou.

Petr Máška tvrdí, že děti se musej chránit, jelikož to je ten největší poklad, kterej máme. Že se nesměj potkat s ničím, co by je mohlo ohrozit.  Napadá mě, že stejně nebezpečný jako sežrat jedovatou kytku je třeba potkat debila. V další fázi bych se tedy přimlouval, aby se udělal seznam Českolipskejch debilů, který je potřeba vykácet. Chápu, že pan Máška teď bude proti sobě, ale padni komu padni, že. Jo.

11570

Podle nové vyhlášky nebudou smět od ledna studenti chemických škol používat k pokusům kyselinu. Jsem si říkal, že když já byl na střední, že se s náma fakt nesrali. Dělali jsme pokusy a bouchalo to a plameny a kouř a smrad a v klidu jsme to přežili. Dnešní děcka asi budou dobře zretardovaný, když nesměj na nic sáhnout.

A čet jsem dál a zjistil jsem, že tu novou vyhlášku připravilo Ministerstvo zdravotnictví. A to se hájí tím, že postupovalo podle směrnic EU. No, a jsme doma. Kreténi z Bruselu dali pokyn kreténům u nás. Jeden jen zírá, jak tihle zmetci s urputností zhuleného mezka se nás snažej vychovat. A když si daj pauzu, třeba přes víkend, zvedne se kdesi na severu strženej závit Máška.

Jo – omlouvám se, dnešní děcka nejsou zretardovaný. Maj jen smůlu, že jsou v davu zasloužilejch kreténů, který je mlátěj vyhláškama přes xicht. 

S těma nebezpečnejma kytkama – není mezi nima kontryhel. Jsem si oddech, protože mám na zimu slíbenou nůši kontryhelu od jedné bránické herbalistky. Mám to na průdušky a na nervy.

Pouliční umění – busking – se v Praze omezí ještě víc, než už omezeno je. Nová vyhláška. Další nová vyhláška. Vyhlášky musej bejt. Kdyby nebyly, museli by úředničtí kreténi pracovat. Což by je zabilo. No, prostě je seznam dalších deseti ulic v centru Prahy, kde se bude pouze dealovat. Bez rušivého buskingu. Ve zbytku Prahy se produkce omezí na polovinu dnešního povoleného času. A je taky seznam nástrojů, který se nesměj používat. Ten seznam je tak dlouhej, že se připravuje novej seznam. Ten bude obsahovat nástroje, který se používat směj. Se tak ušetří dost papíru. Povolené nástroje jsou tři: hřeben, kostěný hřeben a vuvuzela s dusítkem.

Ufff. Mám takovej pocit, že tento podzim je psychedeličtější jiných. On vůbec je tenhle rok znamenitej. Možná až moc. Občas to skoro nedávám.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli jim koupím vuvuzelu. Jsem jim řek, že jo. A že pudem a v těch zakázanejch pražskejch ulicích, kde se teď v klidu a míru, pod starostlivým dohledem městské i státní policie dealuje, si uděláme skvělý mejdlo.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 555,00 Kč
Vybráno 13.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 234 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.