13.2.2015
Kategorie: Společnost

Soumrak Tomia Okamury

Sdílejte článek:

ANARCHYTECT 13.02.2015

Po úsvitu přichází soumrak. Já vím, že to není kdovíjaká moudrost, a že pan Okamura by tento infantilní bonmot asi neocenil, ale nějak mi to nedalo. Jsem jednoduchý a malinko zlý.

Já o panu Okamurovi psal mnohokrát. Fascinovala mne jeho sebevědomost, jeho přesvědčení, že on je ten, kdo ví. Že pokud by se měl nekdo označit za toho, kdo prozřel, je to on. Že je prostě Zřec, který sestoupil mezi nás, tupozraké a duchem nenavštívené a s vrozenou blahosklonností nám trpělivě ukazuje, kudy. Založil Úsvit a dostal se do Sněmovny. Spolu s ním se tam dostalo i třináct dalších poslanců. Figur, které by jinak seděly akorát na galerii a byly za diváky, kdyby se na zádech pana Okamury nevyvezly mezi vyvolené. Úsvit je Okamura. Lidi nevolili program, myšlenky a tak, volili Okamuru. A volili ho natolik mocně (protože jeho estrády v sokolovnách jsou fakt o něčem), že spolu s sebou vytáh nahoru i další.

No a přišlo nevyhnutelné. Poslanci za Úsvit usoudili, že už bylo dost Okamury, že svou úlohu splnil, a že je potřeba ho spláchnout. Historie je tohoto plná. Udělali takový roztomilý puč. Viděl jsem kousek tiskovky, kde poslankyně za Úsvit s upřímným nacvičeným rozhořčením řekla, že šlo o demokratický vývoj a že slovo puč ji hluboce, ale opravdu hluboce uráží.

Chtěl bych paní poslankyni říct, že mne zase uráží, když vidím ve Sněmovně modely jako je ona a její kámoši z Úsvitu. Akorát že mne to uráží tak nějak apaticky, protože jsem si prvák zvyk a druhák mám dost starostí s tím, abych vybalancoval svůj život s jednou nohou na chodníku. Nezastávám se pana Okamury. Osobně si myslím, že měl zůstat u těch sokoloven, že měl spolu s Víťou Vávrou obveselovat usoužený plebs a dál se nikam necpat. Akorát tohle co mu ti klauni udělali mi přijde lehce pod čáru.

USVIT

Dostali se do Sněmovny na Okamurův xicht. Kvůli ničemu jinýmu. A myslet si, že to v budoucnu ustojej bez něj je mírně řečeno idiotské. Navíc ještě ten důvod – že je všichni kvůli jejich předsedovi berou jako islamofobní stranu a přitom to tak není. Jak pravil šéf poslanců Úsvitu pan Černoch, poslední vyjádření pana Okamury je začala házet do extrému. Přitom oni jsou ve skutečnosti rozkročeni napříč politickým spektrem. Jsou rozkročeni tak, že kdyby se rozkročili ještě víc, tak udělaj provaz.

Proto i úzce spolupracují s Národní frontou Marine Le Pen, což je strana, která má v programu mimo jiné pomoc rozvoji asijského folklóru a z Francie chce udělat výkladní skříň multikulturalismu, tedy jak řekla paní Le Penová, jde jim o to, aby ve finále návštěvník nepoznal jestli je ve Francii, v Africe, nebo v prdeli.

Myslím, že tady si někdo neudělal domácí úkoly.

No, řek bych, že je po Úsvitu. Myslím, že ti co odstřelili toho, kdo je dostal ke korytu by si to měli užít, dokud u těch koryt jsou. Ono ani o nic jiného nejde. Obklopit se pseudopocitem nadřazenosti, říkat rozhořčené píčoviny do kamer a pak se zlejt v poslanecké kantýně. O lid jde až naposled. Tím méně o službu lidu.

Přežili jsme Bílou horu, dáme i tohle. Někdy si ale říkám, jestli žít v době Jiráskova Temna nebyla větší prdel a pohoda, než žít teď.

ZDROJ: Fcb Anarchytect

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 179 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.