VOLBYUSAPODVOD
13.6.2021
Kategorie: Politika

Soudy a volby v roce 2020

Sdílejte článek:

CHRIS FARRELL

  • Státní tajemnice státu Michigan Jocelyn Benson při vydávání pokynů obešla řádný proces pro tvorbu volebních pravidel…. Přesně tak se kradou volby.
  • Předseda Nejvyššího soudu USA John Roberts pečlivě ignoroval každou právní námitku vznesenou bývalým prezidentem Trumpem proti průběhu voleb v roce 2020, aby zajistil právně nesporné Bidenovo vítězství. Nesrovnalostem v šesti státech nevěnoval Nejvyšší soud stejnou pozornost….
  • Bez ohledu na pandemii COVID-19 byly změny pravidel vynucené na poslední chvíli úředníky soudních a výkonných orgánů neregulérní a možná přímo nezákonné. Volby řídí státní zákonodárné sbory. Změny pravidel v podobě prodlužování lhůt, rušení požadavků na ověřování shody podpisů při hlasovaní poštou a další nedomyšlené kroky, které zapříčinily obrovské výkyvy v součtech volebních hlasů, jsou indikátory volební manipulace.
  • “Nepodařilo se nám tento spor urovnat před volbami,” napsal soudce Clarence Thomas, “a tím stanovit jasná pravidla. A ani nyní nedokážeme stanovit jasná pravidla pro budoucí volby. Rozhodnutí zahalit volební zákony závojem pochybností je nepochopitelné. Naší nečinností přispíváme k dalším zmatkům a k erozi důvěry voličů.” Soudce Clarence Thomas poté přezkoumal zdokumentovaná rizika, která představuje hlasování poštou. To podle něj umožňuje “jednodušší a účinnější způsoby spáchání volebního podvodu.”
  • Čím více času uplynulo od voleb v listopadu 2020, tím vidíme více zdokumentovaných důkazů o nesrovnalostech při hlasování, manipulacích a neférovém jednání. Nevyřešené problémy přetrvávají v Georgii, Wisconsinu a okrese Maricopa v Arizoně.

Mainstreamová zpravodajská média se nadále snaží ukřičet každého, kdo uplatní své zákonné právo a jen trochu zapochybuje o poctivosti voleb v roce 2020. Obří sociální média podobným pochybovačům pozastavila účty nebo jim je rovnou smazala na základě “porušování komunitních standardů” (ať už to znamená cokoliv) – Nejvyšší soud a státní tajemnice státu Michigan vydali písemná stanoviska, která vyvracejí to, čemu se zoufale snaží věřit každý rozumný divák televizní stanice MSNBC.

Soudce Michiganského státního soudu Christopher Murray rozhodl, že pokyny pro úředníky, které vydala michiganská státní tajemnice Jocelyn Benson počátkem října 2020, jsou neplatné. Benson vydala pokyny, podle kterých měli úředníci předpokládat, že podpisy voličů na hlasovacích lístcích zaslaných poštou jsou pravé. Benson při vydávání pokynů obešla řádný proces pro tvorbu volebních pravidel. Soudce Murray rozhodl, že pokyny vydané Jocelyn Benson byly protiprávní, a uvedl, že šly “nad rámec pouhé rady a pokynů a místo toho šlo o podstatnou směrnici, která byla zkombinována s příslušnými standardy pro ověřování shody podpisů.”

Přesně tak se kradou volby.

Noviny Detroit News uvedly: “Michiganské zákony vyžadují, aby úředníci zkontrolovali, že podpisy na hlasovacích lístcích zaslaných poštou a na obálkách, v nichž byly doručeny, souhlasí s podpisem voliče na seznamu registrovaných voličů státu Michigan a tak se ujistili, že jde o tutéž osobu. Zákon ovšem nestanovuje, co přesně znamená, že si podpisy musejí ‘dostatečně odpovídat’.”

Připomeňme si, že bývalý prezident Trump zažaloval šest států – včetně Michiganu – pro volební nesrovnalosti. Peter Navarro, ředitel Úřadu pro obchod a výrobu v administrativě prezidenta Trumpa, vydal v prosinci 2020 36stránkovou zprávu s podrobnostmi o mnoha volebních nesrovnalostech, které by si zasloužily přezkoumání u soudu a v Kongresu – ale které byly ignorovány v souladu s informační operací popsanou v třídílné sérii článků (1. díl2. díl3. díl) publikované v září 2020 na webu Gatestone Institute.

Předseda Nejvyššího soudu USA John Roberts pečlivě ignoroval každou právní námitku vznesenou bývalým prezidentem Trumpem proti průběhu voleb v roce 2020, aby zajistil právně nesporné Bidenovo vítězství. Nesrovnalostem v šesti státech nevěnoval Nejvyšší soud stejnou pozornost jako nesrovnalostem v několika volebních okresech na Floridě při volbách v roce 2000.

Bez ohledu na pandemii COVID-19 byly změny pravidel vynucené na poslední chvíli úředníky soudních a výkonných orgánů neregulérní a možná přímo nezákonné. Volby řídí státní zákonodárné sbory. Změny pravidel v podobě prodlužování lhůt, rušení požadavků na ověřování shody podpisů při hlasovaní poštou a další nedomyšlené kroky, které zapříčinily obrovské výkyvy v součtech volebních hlasů, jsou indikátory volební manipulace. Nemusí jít rovnou o podvod, ale nesrovnalosti vyžadují vysvětlení.

V Pensylvánii proběhl spor týkající se volebních lístků zaslaných poštou. Když se Nejvyšší soud v únoru 2021 konečně dostal k tomuto případu, soudce Nejvyššího soudu Clarence Thomas napsal nesouhlasné stanovisko, ve kterém uvedl:

“Nepodařilo se nám tento spor urovnat před volbami a tím stanovit jasná pravidla. A ani nyní nedokážeme stanovit jasná pravidla pro budoucí volby. Rozhodnutí zahalit volební zákony závojem pochybností je nepochopitelné. Naší nečinností přispíváme k dalším zmatkům a k erozi důvěry voličů.”

Soudce Clarence Thomas poté přezkoumal zdokumentovaná rizika, která představuje hlasování poštou. To podle něj umožňuje “jednodušší a účinnější způsoby spáchání volebního podvodu”.

Čím více času uplynulo od voleb v listopadu 2020, tím vidíme více zdokumentovaných důkazů o nesrovnalostech při hlasování, manipulacích a neférovém jednání. Nevyřešené problémy přetrvávají v Georgii, Wisconsinu a okrese Maricopa v Arizoně. Budou nalezeny nezpochybnitelné důkazy o “podvodu”? “Podvodu” dle právní definice – nikoliv podvodu jako televizními experty volně užívaného výrazu? Pokud vše půjde podle vítězů voleb a jejich propagandistických partnerů ve zpravodajství a na sociálních sítích, tak ne. Jen pár dnů zpátky byl deník Washington Postnucen přiznat, že falešně obvinil prezidenta Trumpa z toho, že telefonicky kontaktoval volební úředníky v Georgii, a pak o tom lhal. Neuvážený a nepřesný popis této události se pak z deníku Washington Post dostal až do textu druhého pokusu o impeachement bývalého prezidenta Trumpa. Podotýkám nikoliv jako skutečný důkaz, ale jako vášnivá argumentace strůjců impeachementu. Zdá se, že si mysleli: “Do háje s fakty! Tohle je skvělá věta, kterou by bylo škoda nepoužít.”

Je těžké se tvářit, že právní názory soudce Murrayho a soudce Thomase nebyly nikdy vysloveny, ale na to, aby změnily výsledek voleb z listopadu 2020, přišly tyto názory příliš pozdě.

Poučení pro americkou veřejnost nyní spočívá v nutnosti zákonné reformy volebního procesu, u které je třeba se hlavně vyhnout noční můře jménem H.R.1 a federalizaci veškerých voleb. Mnoho států provádí reformy šité na míru jejich individuálním potřebám. To je dobrá věc a je v souladu jak s 10. dodatkem Ústavy USA, tak s volebním zákonem. Musíme použít každý právní nástroj, který máme k dispozici – v jednom volebním okresu po druhém, v jedné soudní budově po druhé – k zajištění svobodných a spravedlivých voleb, kterým bude moci americký lid důvěřovat.

To znamená aktualizovat seznamy registrovaných voličů; mít volební DEN (nikoliv “volební období”); vyžadovat doklad totožnosti voliče; vymáhat dodržování pravidel při hlasování poštou; vyžadovat papírové hlasovací lístky pro účely auditu; a nařídit kybernetické zabezpečení na bankovní úrovni ve všech elektronických hlasovacích systémech. Tato opatření jsou jen začátkem, ale měla by být minimálním dosažitelným standardem do příštích voleb v roce 2022. Státní zákonodárci musí před příštími volbami vyloučit “zmatky a erozi důvěry voličů”, před kterými varoval soudce Clarence Thomas.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 732,- Kč
Vybráno 36.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 861 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)