zembabcapi
28.4.2016
Kategorie: Politika

Soudružská návštěva aneb ať žijí čápi, klokani, socialismus a mír!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 28|04|2016

President Zeman navštívil farmu Čapí hnízdo. Přivítal jej tam ministr financí Andrej Babiš. Oba soudruzi si k přátelské návštěvě přizvali, v duchu nejlepších tradic totalitní propagandy, malé, nevinné děti. V našem případě opuštěné děti z Klokánků.

Masově mozkovymývající česká média informovala, že návštěva proběhla v přátelském duchu a soudružské atmosféře tvůrčích činů. Oba hlavní představitelé současné vládnoucí Národní fronty ukázali dětem surikaty, klokany a další zvířátka, která žijí na té farmě, co patří nějaké firmě z holdingu.

Poté dětem Andrej Babiš porozprávěl pohádku o tom jak jednou bude v České socialistické republice líp, hlavně když budou v dospělosti pořádně otročit v montovnách nebo na polích jeho zemědělského impéria a platit řádně daně, aby bylo na dotace na stavbu takových krásných víkendových chaloupek pro soudruha ministra.

Miloš Zeman jistě s povděkem přijal vysvětlení o padesáti milionech, které se na farmu nějakým omylem zakutálely z fondů EU, když ji zrovna vlastnil někdo z rodiny nějakého Babiše a pevným hlasem se postavil proti politickým a mediálním dehonestačním útokům na svého křišťálově čistého přítele, majitele čápa a ANO: „Sdílím názor premiéra Sobotky, že by si politici neměli hrát na vyšetřovatele, nebo dokonce soudce a že by měli vyčkat výsledků vyšetřování. Totéž platí pro novináře.“

Ministr Babiš pak za odměnu nechal Miloše Zemama pokřtít klokana, který jej pojmenoval tradičním jménem Bimbo. Na oplátku dostal ministr od presidenta obraz „Dobrý čáp“ a oba se shodli, že dneska nějak řešit dotační podvod za 50 mega je pod jejich rozlišovací schopnosti, a že pořádná bžunda je to až tak od jedné miliardy. Tedy, že není potřeba v parlamentu projednávat nějaký sprostý „Lex Babiš“  a hlavně, že je mír.

Na závěr soudružské návštěvy se pak oba naši vysocí političtí představitelé vzájemně ujistili o podpoře svých politických cílů, ambicí a svých výjimečných osobností. Andrej Babiš ujistil presidenta, že určitě nebude on ani nikdo z jeho holdingu ANOfert kandidovat v příštím klání o Pražský hrad a Miloš Zeman potvrdil, že nehodlá začít pěstovat řepku ani vyrábět bezmasé uzeniny.

Návštěva byla zakončena zpěvem Internacionály v podání najatých dětí, které tak mohly pěkně napravit malichernou nepříjemnost s malými skauty, jímž byl příliš horlivými policisty zakázán zpěv národní hymny pod presidentovými okny na Hradě.

Ať žije mír! Ať žije socialismus, dotace, čápi, klokani, surikaty, lidový president, lidový miliardář a lidová “demogracie”! Již vzhůru psanci této země!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
68 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.